Základní údaje

Niory, s.r.o.

Adresa:
Horská 2979/64
616 00, Brno
Česká republika
IČO: 09592440
Telefon: +420-773911991
Umístění: 

Profil

Poznejte spodní prádlo Anabel Arto

Yves Saint Laurent jednou řekl: „Žena je nejkrásnější tehdy, když je‚ “oblečená“ do náruče milujícího muže.“ S jeho výrokem souhlasíme, ale za nás bychom ještě přidali, že sexy, stylové a pohodlné spodní prádlo je pro ženskou krásu a sebevědomí nutností. I když ho třeba nikdo nevidí.

Dámské spodní prádlo Anabel Arto vzniká právě proto, aby vyzdvihlo a podtrhlo vaši krásu. Oblíbená značka má svůj původ na Ukrajině, odkud se rozšířila do takových zemí jako USA, Německo, Izrael, Bulharsko a Polsko. Každou sezónu představuje nové kolekce, kterým prostě nejde odolat. Pro své modely vybírají návrháři ty nejlepší evropské látky a krajky různých barev a vzorů. Ve výrobě se používají špičkové šicí stroje JUKI, pro zpracování uzlů a dílů je používána nejdražší technologie na světě CIF RIMOLDI z Itálie.

My v Niory chceme, aby byly naše zákaznice spokojené a cítily se v prádle komfortně. Máme za cíl ukázat, že nové technologie a styl teď přichází z východu a luxusní prádlo může být zároveň kvalitní a cenově dostupné. Proto na našem e-shopu představujeme českým zákaznicím to nejlepší z kolekcí Anabel Arto.

Obory vystavovatele