Základní údaje

e-Point communications, s.r.o.

Address:
Havlíčkova 392
763 02, Zlín
Czech Republic
ID.NO.: 3421571
Phone: +420-702069793

Umístění v areálu výstavište

Click on a highlighted pavilion to display the stand-location.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

The main focus of e-point communications Ltd are comprehensive solutions of self-service technologies with particular value for public sector – bureaus and institutions of towns and boroughs, sport and wellness centres, hotels, clubs or businesses.

Stand alone or incorporated self-service kiosks provide broad utilization in information administration, reservation and sale of goods and services; such as virtual receptionist; queue management and calling systems; they can communicate interactively and fulfil function of a payment machine.

They provide unique system setting of client centres that allow more effective services for visitors at communal area. It results in speedy application resolution, shorter waiting times and general modernization of bureau processes.

Exhibitor's products

Product details:

Electrically adjustable kiosk

Electrically adjustable kiosk

Elektricky polohovatelný kiosek poskytuje jedinečnou možnost moderně a zajímavě prezentovat informace. Díky nastavení sklonu obrazovky kiosku i její výšky umožňuje rychlé přizpůsobení kiosku momentálnímu účelu použití. Od „pracovního stolu“ pro týmovou poradu, přes informační kiosek, až po informační panel s projekcí obsahu pro větší skupinu osob.
Polohování dotykové obrazovky dovoluje bezproblémové použití i pro imobilní občany na vozíčku.
Možnost nastavení sklonu a výšky dotykové obrazovky, stejně jako možnost ovládání imobilními občany, umožňuje uplatnění tohoto kiosku v různých oblastech nasazení. Kiosek lze využít například v muzeích a galeriích ke zpřístupnění digitalizovaných sbírek, ve vstupních prostorách úřadů jako elektronickou a informační tabuli, ale své místo si určitě najde
i v podnikových informačních systémech.
Velkou výhodou je rovněž inteligentní 55“ multidotyková obrazovka s podporou ovládání gesty. Prezentovaný obsah tak může být interaktivní a zahrnovat zajímavé 3D modely či aplikace.

Exhibitor's other products:

Front-end system

Front-end system

Jedinečné systémové vybavení klientských center v komunální sféře. Front-end systém umožňuje efektivnější odbavení návštěvníků klientských center, jehož výsledkem je rychlejší vyřízení žádosti klienta. Výhodou je větší komfort a vyšší standard služeb při návštěvě klientského centra.
Viditelný je i přínos pracovníkům klientských center, kterým jsou ulehčeny úkony související s organizací pohybu a vyřizováním zákazníků. Výrazně snižuje nároky kladené na manipulaci s hotovostí a úplně odstraňuje zbytečné úkony s tím spojené (vypisování příjmových dokladů, vyúčtování hotovostních plateb, hmotná zodpovědnost atd.). Důsledkem je vyšší efektivita práce při styku s klientem.
Front-end systém klientského centra se skládá ze dvou modulů:
•Modul platebního systému
•Modul vyvolávacího systému
Pracovníci klientského centra mohou ovládat oba systémy jedním společným ovládacím rozhraním například v počítači na přepážce. Společné ovládání obou modulů odstraňuje nutnost přepínání mezi moduly a umožňuje jejich vzájemné propojení.

Wristband Dispenser WBD

Wristband Dispenser WBD

WRISTBAND dispenser WBD800 přináší zcela nové možnosti pro samoobslužný prodej a výdej RFID náramků. Plná automatizace celého prodejního procesu tak umožňuje realizovat nejpokročilejší a nejvýkonnější řešení organizace plateb a vstupů návštěvníků na českém a slovenském trhu.
Jedná se o integrované HW a SW systémové řešení, které lze s vysokým komfortem využít zejména v rámci plaveckých, sportovních a wellness areálů. Své uplatnění najde ale i v jiných oborech podnikání jako je pořádání různých druhů eventů apod.

Exhibitor's product categories

Product categorie: 20.03 Facility management, BIM