Základní údaje

Sensority, s.r.o.

Adresa:
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00, PRAHA 6
Česká republika
IČO: 06084206
Telefon: +420-603545944
Umístění:PAV E-I / 022

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Jsme úspěšný start-up, zabývající se vývojem IoT zařízení pro Smart Cities i Průmysl 4.0.
Vytváříme řešení od hardware a firmware až po software a propojení do systémů zákazníka

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

DistSense

DistSense

Zařízení DistSense je navrženo pro měření naplnění odpadních nádob za pomocí laseru. Vyrábíme jej v několika různých variantách, tak aby mohlo optimálně měřit jak v nadzemních tak podzemních kontejnerech. Zařízení je napojeno do internetu pomocí sítě NB-IoT nebo Sigfox a má tak velmi nízkou spotřebu. Na baterie vydrží v provozu až několik let. K zařízení poskytujeme také webovou aplikaci pro náhled a analýzu naměřených hodnot. Případně Vám umíme data ze senzoru napojit do Vámi preferované aplikace.

Ostatní produkty vystavovatele:

ColdSense Outdoor

ColdSense Outdoor

Zařízení ColdSense Outdoor jsme vyvinuli pro proměření teploty a vlhkosti ve venkovním prostranství. Samotné zařízení se nachází uvnitř speciálně navržené pagody, která zajišťuje optimální teplotu v jakýchkoli podmínkách, včetně přímého slunečního svitu. Zařízení je napojeno do internetu pomocí sítě NB-IoT nebo Sigfox a má tak velmi nízkou spotřebu. Na baterie vydrží v provozu až několik let. K zařízení poskytujeme také webovou aplikaci pro náhled a analýzu naměřených hodnot. Případně Vám umíme data ze senzoru napojit do Vámi preferované aplikace.

LocSense Pole

LocSense Pole

Zařízení LocSense využívá systémů GPS/GNSS/GLONASS ke zjištění své polohy. Ve variantě Pole je speciálně navrženo do přenosných dopravních značek. Kromě aktuálního umístění značky, sleduje také její polohu (stojí/leží), její natočení pomocí kompasu a také zdali je v pohybu. Zařízení se umísťuje shora do trubky, na které je připevněna značka. Zařízení je napojeno do internetu pomocí sítě NB-IoT nebo Sigfox a má tak velmi nízkou spotřebu. Na baterie vydrží v provozu až několik let. K zařízení poskytujeme také webovou aplikaci pro náhled a analýzu naměřených hodnot. Případně Vám umíme data ze senzoru napojit do Vámi preferované aplikace.