Základní údaje

BringAuto

Adresse:
Purkyňova 649/127
612 00, Brno
Tschechische Republik
ID-Nr.: 28263731
Telefon: +420-605538588
+420-605265552
Standort:PAV E-I / 024, VP C

Umístění v areálu výstavište

Klicken Sie auf einen markierten Pavillon die Stand-lage anzuzeigen.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

BringAuto přináší řešení pro last mile delivery pomocí robotů. Naší misí je ulehčit lidem život, vizí pak robotizace last mile delivery. Věříme, že nezáživné a opakující se činnosti by měli vykonávat roboti. Po Brně už jezdí první BringAuto, kde ještě sedí řidič, nicméně balíčky si už zákazník vyzvedává sám - je zde nulový kontakt mezi dovozcem a zákazníkem. Na veletrhu vám představíme robotickou platformu, řízenou pomocí teleoperace. Pojďme nastartovat novou vlnu e-commerce společně!

Produkte des Ausstellers

Delivery Robot

Pomocí autonomního řízení Delivery robot využívá umělou inteligenci. V rámci vašeho výrobního komplexu či technologického parku doveze zásilku(y) na určené výdejní místo. Předpokládaná dostupnost je v říjnu 2020.

Mobile Dispensing Boxes

Elektrické vozidlo s řidičem a 22 boxy různé velikosti doveze zásilku na určenou adresu. S velkou přesností upozorní zákazníka na čas doručení. Jakmile přijede k zákazníkovi, po zadání kódu se otevře box s jeho balíčkem. V provozu od května 2020.

Mobile Vending Machine

Autonomní robot BringAuto jezdící v parcích či na festivalech. Přiveze vaše nápoje či drobné občerstvení přímo k zákazníkům. K dispozici bude v dubnu 2021.

Robotic Dispensing Boxes

Robot využívající teleoperaci je schopen dovézt zásilku na určené výdejní místo. K dispozici bude v listopadu 2020.

Robotic Platform

Robotická platforma umožňuje převoz nákladu, případně dává možnost vybavení různou formou nástavby. Může být ideálním startem vašeho robotického projektu, jelikož má vlastní pohon a podvozek, je drive-by-wire. Cena základní Robotické platformy je 19 500 EUR + DPH a bude k dispozici v srpnu 2020.

Sprayer

Robot využívající teleoperaci vydezinfikuje obchod, továrnu či ulici. Stejně tak může být Sprayer používán k zavlažování městské zeleně. Díky svým modifikovatelným nástavbám lze s tímto robotem kropit a čištit cesty a chodníky. K dispozici bude v září 2020.

Produktkategorien des Ausstellers

Produktkategorie: 12 TRANSPORT AND MOBILITY

Elektrické vozidlo s řidičem a 22 boxy různé velikosti doveze zásilku na určenou adresu. S velkou přesností upozorní zákazníka na čas doručení. Jakmile přijede k zákazníkovi, po zadání kódu se otevře box s jeho balíčkem. V provozu od května 2020. Robotické výdejní boxy - robot využívající teleoperaci je schopen dovézt zásilku na určené výdejní místo. K dispozici bude v listopadu 2020.

Produktkategorie: 23 COMMUNAL EQUIPMENT AND TECHNOLOGY

Sprayer - robot využívající teleoperaci vydezinfikuje obchod, továrnu či ulici. Stejně tak může být Sprayer používán k zavlažování městské zeleně. Díky svým modifikovatelným nástavbám lze s tímto robotem kropit a čištit cesty a chodníky. K dispozici bude v září 2020.