Základní údaje

NEOGENIA s.r.o.

Adresa:
Hybešova 42
602 00, Brno
Česká republika
IČO: 29198950
Telefon: +420-533533331
Umístění:PAV P / 194

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Neogenia působí na trhu přes 7 let a patří mezi přední společnosti na poli slevového, direct marketingu a komunikačních řešení. Naše projekty navštěvuje každý den až 70 000 uživatelů a jejich počet neustále roste. Naše služby jsou totiž finančně dostupné, užitečné a neskutečně variabilní.

Na veletrhu Urbis prezentujeme projekt Mobilní rozhlas - 1. ucelenou platformu pro přímou hromadnou komunikaci mezi městy či obcemi a jejich občany. Tato SMART komunikační brána dokázala propojit hromadné SMS zprávy, hromadné hlasové zprávy, hlasové ankety a minireferenda, hromadné e-maily a mobilní aplikaci s funkcionalitou ZmapujTo. Díky kombinaci těchto komunikačních kanálů Mobilní rozhlas převádí do praxe koncept SMART City a využívá moderní technologie ke zlepšení života ve městech i obcích a zefektivnění komunikace mezi samosprávami a jejich občany.

Za několik let vývoje projektu a necelé 2 roky jeho používání ve městech obcích již Mobilní rozhlas využívá více než 200 samospráv, od malých obcí s několika málo stovkami obyvatel, až po velká města a městské části jako Znojmo, Klášterec nad Ohří, Praha 10 či Ďáblice.

Systém už pomohl uklidit nepořádek v obcích, najít ztracené děti a seniory, zaběhlé psy a zachránit majetek v krizových situacích nebo extrémních povětrnostních podmínkách. Mobilní rozhlas ale není jen komunikační brána, nýbrž celý komunikační koncept, který obsahuje mimo jiné i průzkumy, rady pro zastupitele, návod na sběr kontaktů na občany a mnoho dalšího.

Firmy zastoupené vystavovatelem

Mobilní rozhlas

  • Česká republika