Základní údaje

Smarteon Systems s.r.o.

Adresa:
Křenová 306/40
602 00, Brno
Česká republika
IČO: 03677427
Telefon: +420-720311240

Smarteon Systems Trading L.L.C.

Adresa:
Dubai Investment Park 1
00000, Dubai
Spojené arabské emiráty
Telefon: +971-528175278
Umístění:PAV G1 / 028

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Technologická společnost Smarteon Systems s.r.o. sídlí na Moravě, působí však i v Čechách a ve Spojených arabských emirátech. Její zakladatelé milují svoje chytré domy, ve kterých žijí už více než 10 let. Mezitím začali komfort a jednoduchost, jež chytré domy přináší, dopřávat také ostatním.

V moderních domech přibývají spotřebiče a další technologie. Pokud fungují odděleně, vyžadují časově náročnou lidskou obsluhu i pozornost. Ať už se jedná o topení, stínění, světla, nebo jiné prvky, společnost Smarteon je propojuje prostřednictvím inteligentní elektroinstalace. Přístroje potom fungují automaticky a koordinovaně, podle potřeb svého majitele. Přitom jsou stále snadno ovladatelné, přes nástěnné tlačítko, mobil, tablet nebo hlasem. Chytrý dům pečuje o člověka, místo aby člověk musel pečovat o něj. A přesně tohle znamená Smarteon pro svoje zákazníky: bezstarostné a pohodlné bydlení ve stále složitější době.

Ve Smarteonu pracuje specializovaný tým projektantů, elektrikářů a odborníků na IT a bezpečnost, a to jak na běžných rodinných domech, tak i na luxusních rezidencích. Často také opravuje problémy, které vznikly, pokud byla inteligentní elektroinstalace navržena a instalována někým jiným neodborně. Každý dům od Smarteonu je vybaven a nastaven podle individuálních představ konkrétního zákazníka, Smarteon navíc zajišťuje komplexní poprodejní servis, který daleko přesahuje běžnou záruku.

Společnost používá špičkové komponenty rakouské společnosti Loxone, od které získala jako jediný na Moravě a Blízkém východě nejvyšší možné hodnocení Flagship Partner. Má ambici stále růst a stát se předním světovým dodavatelem chytrých elektroinstalací, a proto klade velký důraz vývoj a poskytování nových služeb, které jsou daleko nad rámec běžně dostupných řešení.

Certifikáty

Loxone Flagship