Základní údaje

mmcité1 a.s.

Adresa:
Bílovice 519
687 12, Bílovice
Česká republika
IČO: 27670864
Telefon: +420-572434290
+420-602755254
Umístění:PAV G1 / 015

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Vážíme si našich měst a tak se je snažíme udělat krásnější, ať jsou kdekoliv

Město
Veřejný prostor města je fascinující místo, setkávají se tu lidé i historie. Jsme rádi, že svůj design směřujeme právě sem. Můžeme ovlivňovat vkus lidí bez výběru a to nás baví. Žádná exkluzivita, opravdová rovnost. Pro mmcité nic jiného než kulturní mise. Prostřednictvím drobných prvků měníme tvář města.

Aktivita
Společnost mmcité není jen dodavatelem kvalitních prvků městského mobiliáře, ale je partnerem všem, kteří chtějí vytvořit ve veřejném prostoru něco mimořádného. Starostům měst všech velikostí, v horách i na pobřeží, architektům malých týmů i velkým projekčním ústavům, stavebním firmám lokálního významu i nadnárodní velikosti. Oslovujeme všechny, cílem je dokonalý projekt.

Design
Na začátku je vždy designerská skica, pouhý záměr. V silném týmu zkušených a erudovaných odborníků pak vytváříme silné výrobky. Promyšlená funkčnost, pečlivé zpracování a dostupné náklady jsou hlavními parametry, které hlídáme v průběhu celého procesu. Moderní design a charakteristický výraz mmcité je neměnnou konstantou.

Kvalita
Kombinujeme ty nejlepší materiály, které dále průběžně testujeme. Čerpáme ze dvou zdrojů, na jedné straně z naší dlouholeté zkušenosti, na druhé z neustálé snahy o materiálovou inovaci. Sítem projdou jen ty nejlepší. Funkce, odolnost a samozřejmě cena je pro nás tím nejdůležitějším kritériem.

Obory vystavovatele

Obor: 16 URBANISMUS A PLÁNOVÁNÍ SMART CITY

Smart city je dnes trendy. Někdy až moc. Přemýšleli jsme, jak obohatit veřejný prostor, tak, aby to lidé skutečně potřebovali a samozřejmě tak aby byl zase o něco hezčí. Vzali jsme naše úspěšné výrobky a připravili pro ně několik nových doplňků. LED podsvícení přináší do veřejného prostoru zcela nový světelný efekt, s večerem se náměstí či park zcela promění. Odolné ocelové stolky integrované do laviček rozšíří způsob užívání, najednou si máte kam položit svůj kelímek s kávou nebo laptop. Unikátní dvoubarevné lakování udělá díky vysokému řemeslu našich lakýrníků z obyčejné lavičky neobyčejnou, a nakonec co potřebujete při vašem pobytu ve městě nejvíc? Chytrý telefon a trochu energie do něj – proto zde jsou lavičky s integrovaným USB nabíjením připravené kdykoliv poskytnout pár wattů. Tyhle příjemnosti jsme přichystali pro čtyři naše řady laviček Woody, Blocq, Radium a k tomu pro lehátko Rivage. Nazvali jsme tento program Smartcité a je opravdu smart.