Základní údaje

Ziehl-Abegg s.r.o.

Adresa:
Škrobárenská 485/14
617 00, Brno
Česká republika
IČO: 26914433
Telefon: +420-545421690
Umístění:PAV C / 025

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Vyrábíme a dodáváme ventilátory pro aplikace v oblasti zemědělství, průmyslu, chladírenské a klimatizační technice. Nabízíme velmi široký sortiment ventilátorů, navrhujeme technická řešení podle požadavků zákazníků. Dále dodáváme řídící jednotky pro regulace klimatu v zemědělských objektech, frekvenční měniče, EC a AC motory pro individuální aplikace a elektronické moduly pro monitoring.

Produkty vystavovatele

Ventilátor na provětrávání sil

Ventilátor na provětrávání sil

Ventilátor ZAsilo kombinuje dlouholeté zemědělské know-how s německou kvalitou. Poskytuje 30% úsporu provozních nákladů, aniž by docházelo k nedostatečnému provětrávání obilí v sile. Je navržen pro místní podmínky, ventilátor je kombinací dokonale vyváženého oběžného kola s vysoce účinným motorem krytým vůči působení škůdců a korozi. ZAsilo je tichý, s integrovaným ovládačem s funkcí náběhu. Ventilátor má motor s vysokou účinností, volitelně buď s jednofázovým nebo s třífázovým napájení. Při méně než polovině hmotnosti srovnatelných standardních ventilátorů je dostatečně lehký a kompaktní, montáž zvládne jeden pracovník.

Ventilátor pro sušení, větrání při skladování či dozrávání

Ventilátor pro sušení, větrání při skladování či dozrávání

Nový inteligentní ventilátorový systém se zárukou vysoké účinnosti díky motoru ECblue nebo AC a speciální skříni. Tento ventilátor vyrábíme s maximální flexibilitou pro každou aplikaci ve velikostech od 450 mm do 910 mm. Je velmi oblíbený u německých farmářů.

Ventilátor pro větrání skleníků

Ventilátor pro větrání skleníků

Pohyb vzduchu ve skleníku je velmi důležitý pro optimální skleníkové klima a přispívá ke zvýšení výnosu a zdraví plodin. Ventilátory ZN045 jsou bíle barvy a zajišťují ve skleníku rovnoměrné rozložení teploty, vlhkosti a CO2. Díky našemu širokému sortimentu jsme po mnoho let spolehlivým a kompetentním partnerem pro zemědělství, ventilaci a klimatizaci - také ve sklenících. Za posledních 25 let jsme dodali na trh téměř milion kusů ventilátorů pro větrání skleníků.

Značky vystavovatele

ZIEHL industrie-elektronik

ZIEHL industrie-elektronik

  • Obor: 16 Stroje a zařízení pro posklizňovou úpravu, zpracování, konzervaci a skladování úrody
ZIEHL-ABEGG

ZIEHL-ABEGG

www.ziehl-abegg.cz
  • Obor: 16 Stroje a zařízení pro posklizňovou úpravu, zpracování, konzervaci a skladování úrody

Firmy zastoupené vystavovatelem

Ziehl-Abegg SE

  • Německo