Základní údaje

Zámecká restaurace Austerlitz

Adresa:
Palackého nám. 1
684 01, Slavkov
Česká republika
IČO: 27911713
Telefon: +420-606637666
+420-608710597
Umístění:PAV C / 001

Firma vystavuje na stánku:

Jihomoravský kraj

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Naše dobroty z kuchyně Zámecké restaurace Austerlitz vznikly ve spojení Slavkovského zámku a císaře Napoleona. Když jsme začali pátrat v historii císařova jídelníčku, abychom návštěvníkům přiblížili i po gastronomické stránce co se kdysi na bojišti jedlo, zjistili jsme, že kromě slavného kuřete Marengo, které v naší restauraci nabízíme, byl Napoleon velkým milovníkem paštik a různých delikates podávaných za studena.
Aby se chuť a vizáž jídel podobala co nejvíce své době, kdy nebývaly používány konzervanty, stabilizátory a barviva, jdeme cestou praxe našich prababiček a zhotovené produkty pouze zavařujeme. Zpracováváme regionální čerstvé maso a byliny.
Vše zpracováváme ručně a v malých šaržích cca 100 ks. Kouzlo našich produktů je umocněno tím, že naše zámecká kuchyně je součástí historicky známé Černé kuchyně, ve které se několik staletí vařilo pro významný rod Kouniců.
A k dobrému jídlu neodmyslitelně patří i
dobré víno a jak jinak, než z našich
moravských vinic!

Obory vystavovatele

Obor: 24.99 Služby a vzdělávání pro zemědělství jiné

Naše dobroty z kuchyně Zámecké restaurace Austerlitz vznikly ve spojení Slavkovského zámku a císaře Napoleona. Když jsme začali pátrat v historii císařova jídelníčku, abychom návštěvníkům přiblížili i po gastronomické stránce co se kdysi na bojišti jedlo, zjistili jsme, že kromě slavného kuřete Marengo, které v naší restauraci nabízíme, byl Napoleon velkým milovníkem paštik a různých delikates podávaných za studena. Aby se chuť a vizáž jídel podobala co nejvíce své době, kdy nebývaly používány konzervanty, stabilizátory a barviva, jdeme cestou praxe našich prababiček a zhotovené produkty pouze zavařujeme. Zpracováváme regionální čerstvé maso a byliny. Vše zpracováváme ručně a v malých šaržích cca 100 ks. Kouzlo našich produktů je umocněno tím, že naše zámecká kuchyně je součástí historicky známé Černé kuchyně, ve které se několik staletí vařilo pro významný rod Kouniců. A k dobrému jídlu neodmyslitelně patří i dobré víno a jak jinak, než z našich moravských vinic!