Základní údaje

DLG e.V.

Adresa:
Eschborner Landstr. 122
60489, Frankfurt am Main
Německo
IČO:  
Telefon: +49-6924788265
Umístění:PAV G2 / 004

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Společnost DLG je přední odborná organizace v zemědělské a agrární oblasti a v oblasti potravinářského průmyslu. Svojí významnou činností podporuje uplatňování odborných znalostí, zajišťuje rozšiřování moderních technologií a know-how a určuje a zajišťuje dodržování úrovně kvality.
Celosvětově působící společnost DLG se svými 30.000 členy spolupracuje se špičkovými experty, zemědělci a zemědělskými podniky.
Oblasti činnosti: Rozšiřování odborných poznatků, testy potravin, testy zemědělské techniky a provozních prostředků, organizace odborných platforem v cca. 20 zemích, mimo jiné formou světoznámých veletrhů v Německu: Agritechnica, EuroTier, EnergyDecentral, Polní dny DLG.

Značky vystavovatele

EnergyDecentral

EnergyDecentral

www.energy-decentral.com
  • Obor: 24.10 Svazy, asociace, státní správa v zemědělství
EuroTier

EuroTier

www.eurotier.com
  • Obor: 17 Stroje a zařízení pro chov hospodářských zvířat
Feldtage

Feldtage

www.dlg-feldtage.de
  • Obor: 22 Osivo, sadba, agrochemie

Obory vystavovatele

Obor: 17 Stroje a zařízení pro chov hospodářských zvířat

EuroTier Mezinárodní veletrh EuroTier se koná od 13. do 16. listopadu 2018 v Hannoveru. Posledního veletrhu se zúčastnilo více než 2.600 vystavovatelů s rekordním počtem 163.000 návštěvníků. Odborný veletrh EuroTier je nejdůležitější platformou pro prezentaci novinek živočišné výroby. Z více než 250 přihlášených novinek vyznamenala naše nezávislá dborná komise 4 špičkové produkty zlatou a 21 produktů stříbrnou medailí. S veletrhem EuroTier se současně koná EnergyDecentral – mezinárodní odborná výstava inovativního zásobování energií . Energie a chov hospodářských zvířat spolu úzce souvisí. Více než 31.200 návštěvníků se v roce 2016 zajímalo o tuto výstavu. Kromě 360-ti specializovaných vystavovatelů na toto téma prezentovalo také 200 firem z oblasti chovu hospodářských zvířat inovativní produkty z oblasti výroby energie. Pořadatelem EuroTier je společnost DLG – nejdůležitější organizace v oblasti zemědělství, agrárního průmyslu a potravinářství. Svojí odbornou kompetencí přispívá k rozšiřování odborných vědomostí, podporuje rozšiřování nejnovějších technologií a know-how. Kromě toho stanoví a zajišťuje kvalitu produkce v těchto oblastech. Informujte se o těchto oblastech: >>Chovná zvířata, Technologie chovu, obchod s chovnými zvířaty, rozmnožování zvířat >>Krmivo a ostatní provozní prostředky >>Skladování krmiv, výroba krmiv >>Výstavba stájí a hal >>Technika chovu a krmení >>Klima a ochrana životního prostředí >>Dojení a chlazení mléka >>Technika odstraňování pevných a tekutých výkalů >>Dopravní prostředky, dopravní služby >>Zpracování a prodej zemědělských produktů >>Stroje a příslušenství >>Management a poradní služby >>Bioenergie a decentrální zásobování energií

Obor: 18 Stroje a zařízení na zpracování odpadů (neenergetické) v zemědělství

Energie a chov hospodářských zvířat spolu úzce souvisí. Více než 31.200 návštěvníků se v roce 2016 zajímalo o tuto výstavu. Kromě 360-ti specializovaných vystavovatelů na toto téma prezentovalo také 200 firem z oblasti chovu hospodářských zvířat inovativní produkty z oblasti výroby energie. www.energy-decentral.com

Obor: 22 Osivo, sadba, agrochemie

DLG Feldtage, 12.-14.06.2018, Bernburg, Germany

Obor: 24 Služby a vzdělávání pro zemědělství

The DLG Academy offers a broad range of seminars, workshops and training courses for agriculture and agribusiness. Topics include Business management, arable farming, livestock husbandry, renewable energies, sustainability, sales and marketing and fi nancial advice. www.DLG-Akademie.de The ‘Agrifuture Insights’ project provides the latest information about global trends in machinery and the management of international agriculture.

Obor: 24.07 Zkušebnictví a testování zemědělských strojů

DLG Test Center Technology and Farm Inputs: Information before investment

Obor: 24.10 Svazy, asociace, státní správa v zemědělství

Společnost DLG je přední odborná organizace v zemědělské a agrární oblasti a v oblasti potravinářského průmyslu. Svojí významnou činností podporuje uplatňování odborných znalostí, zajišťuje rozšiřování moderních technologií a know-how a určuje a zajišťuje dodržováni úrovně kvality. Celosvětově působící společnost DLG se svými 30.000 členy spolupracuje se špičkovými experty, zemědělci a zemědělskými podniky. Oblasti činnosti: Rozšiřování odborných poznatků, testy potravin, testy zemědělské techniky a provozních prostředků, organizace odborných platforem v cca. 20 zemích, mimo jiné formou světoznámých veletrhů v Německu: Agritechnica, EuroTier, EnergyDecentral, Polní dny DLG.