Základní údaje

DAKR spol. s r.o.

Address:
Čs. armády 210
753 01, Hranice
Czech Republic
ID.NO.: 14617111
Phone: +420-581603950
+420-730516090
Location:VP C1 / 001

Umístění v areálu výstavište

Click on a highlighted pavilion to display the stand-location.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

We manufacture mowers, mulchers, snow cutters, tractors, presses, spreaders, crushers, turners, cars, rotary tillers, plough shares...

Certificates

ISO 9001:2015
BISNODE

Exhibitor's products

PANTER FD-2

PANTER FD-2

Pohonná jednotka pro stavebnici Panter, max. výkon motoru 6,5HP, litinová vložka válce, olejové čerpadlo a filtr, tři rychlosti pojezdu, pevná náprava. Možnost využití jako bubnová sekačka, disková sekačka, rotační mulčovač, obracečka, drtič větví, rotavátor, provzdušňovač, sněhová fréza, zametací kartáč. Možnost připojení sedačky, vozíku, radlice na sníh atd.

PANTER FD-2H

PANTER FD-2H

Pohonná jednotka pro stavebnici Panter, max. výkon motoru 6,5HP, litinová vložka válce, olejové čerpadlo a filtr, plynule volitelná rychlost dopředu i zpátečky. Náprava s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a brzdou. Možnost využití jako bubnová sekačka, disková sekačka, rotační mulčovač, obracečka, drtič větví, rotavátor, provzdušňovač, sněhová fréza, zametací kartáč. Možnost připojení sedačky, vozíku, radlice na sníh atd.

PANTER FD-3

PANTER FD-3

Pomocník na louky i pastviny. V létě s FD-3 posekáte trávu vysokou i přes 1 metr a v zimě odklidíte sníh z chodníků a po celý rok můžete například zametat chodníky, hřiště nebo parkoviště. Samozřejmě je možné dokoupit celou řadu dalších pracovních nástavců. Mezi oblíbené pracovní adaptéry patří například cepákový mulčovač, obracečka, rotavátor nebo vozík.

PANTER FD-5

PANTER FD-5

Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD-5 mohl být tou správnou volbou. Panter FD-5 je díky své kompaktní velikosti, vysoké stabilitě a minimálním nárokům na údržbu určený pro široké spektrum uživatelů. Jeho snadné ovládání oceníte při práci na svých zahradách, vinohradech, údržbě zelených ploch i v komunálním sektoru.

Exhibitor's brands

Brand detail:

DAKR

DAKR

www.dakr.com
  • Product categorie: 02 Small agricultural machines

Exhibitor's product categories

Product categorie: 02 Small agricultural machines

Product categorie: 02.01 Double-axle tractors

Product categorie: 02.02 Single-axle tractors

Product categorie: 02.03 Implements for tractors

Product categorie: 02.05 Grass-mower

Product categorie: 17 Municipal applications

Salt spreaders for winter maintenance of roads, sidewalks, parking and other areas. Salt spreaders are hand pushed or towed by cars and tractors.

Exhibitor's represented companies

DAKR

  • Czech Republic