Základní údaje

DAKR spol. s r.o.

Adresse:
Čs. armády 210
753 01, Hranice
Tschechische Republik
ID-Nr.: 14617111
Telefon: +420-581603950
+420-730516090
Standort:VP C1 / 001

Umístění v areálu výstavište

Klicken Sie auf einen markierten Pavillon die Stand-lage anzuzeigen.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Wir bauen Häcksler, Mulchanlagen, Schneefräsmaschinen, Traktoren, Streuanlagen, Zerkleinerer, Wendeanlagen, Wagen, Rotavatoren, Scharen...

Zertifikaten

ISO 9001:2015
BISNODE

Produkte des Ausstellers

PANTER FD-2

PANTER FD-2

Pohonná jednotka pro stavebnici Panter, max. výkon motoru 6,5HP, litinová vložka válce, olejové čerpadlo a filtr, tři rychlosti pojezdu, pevná náprava. Možnost využití jako bubnová sekačka, disková sekačka, rotační mulčovač, obracečka, drtič větví, rotavátor, provzdušňovač, sněhová fréza, zametací kartáč. Možnost připojení sedačky, vozíku, radlice na sníh atd.

PANTER FD-2H

PANTER FD-2H

Pohonná jednotka pro stavebnici Panter, max. výkon motoru 6,5HP, litinová vložka válce, olejové čerpadlo a filtr, plynule volitelná rychlost dopředu i zpátečky. Náprava s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a brzdou. Možnost využití jako bubnová sekačka, disková sekačka, rotační mulčovač, obracečka, drtič větví, rotavátor, provzdušňovač, sněhová fréza, zametací kartáč. Možnost připojení sedačky, vozíku, radlice na sníh atd.

PANTER FD-3

PANTER FD-3

Pomocník na louky i pastviny. V létě s FD-3 posekáte trávu vysokou i přes 1 metr a v zimě odklidíte sníh z chodníků a po celý rok můžete například zametat chodníky, hřiště nebo parkoviště. Samozřejmě je možné dokoupit celou řadu dalších pracovních nástavců. Mezi oblíbené pracovní adaptéry patří například cepákový mulčovač, obracečka, rotavátor nebo vozík.

PANTER FD-5

PANTER FD-5

Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD-5 mohl být tou správnou volbou. Panter FD-5 je díky své kompaktní velikosti, vysoké stabilitě a minimálním nárokům na údržbu určený pro široké spektrum uživatelů. Jeho snadné ovládání oceníte při práci na svých zahradách, vinohradech, údržbě zelených ploch i v komunálním sektoru.

Marken des Ausstellers

DAKR

DAKR

www.dakr.com
  • Produktkategorie: 02 Kleinmechanisierung für die Landwirtschaft

Produktkategorien des Ausstellers

Produktkategorie: 02.01 Zweiachsige Kleinschepper

Produktkategorie: 02.02 Einachsige Kleinschlepper

Produktkategorie: 02.03 Geräte für Kleinschlepper

Produktkategorie: 02.05 Mähmaschinen

Produktkategorie: 17 Kommunaltechnik

Salzstreuer für die Winterpflege von Straßen, Gehwegen, Parkplätzen und anderen Bereichen.

Vertretene Firmen des Ausstellers

DAKR

  • Tschechische Republik