Základní údaje

DAKR spol. s r.o.

Adresa:
Čs. armády 210
753 01, Hranice
Česká republika
IČO: 14617111
Telefon: +420-581603950
+420-730516090
Umístění:VP C1 / 001

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Vyrábíme sekačky, mulčovače, frézy na sníh, traktory, rozmetače, drtiče, obracečky, vozíky, zametací kartáče, rotavátory, radlice...

Certifikáty

ISO 9001:2015
BISNODE

Produkty vystavovatele

PANTER FD-2

PANTER FD-2

Pohonná jednotka pro stavebnici Panter, max. výkon motoru 6,5HP, litinová vložka válce, olejové čerpadlo a filtr, tři rychlosti pojezdu, pevná náprava. Možnost využití jako bubnová sekačka, disková sekačka, rotační mulčovač, obracečka, drtič větví, rotavátor, provzdušňovač, sněhová fréza, zametací kartáč. Možnost připojení sedačky, vozíku, radlice na sníh atd.

PANTER FD-2H

PANTER FD-2H

Pohonná jednotka pro stavebnici Panter, max. výkon motoru 6,5HP, litinová vložka válce, olejové čerpadlo a filtr, plynule volitelná rychlost dopředu i zpátečky. Náprava s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a brzdou. Možnost využití jako bubnová sekačka, disková sekačka, rotační mulčovač, obracečka, drtič větví, rotavátor, provzdušňovač, sněhová fréza, zametací kartáč. Možnost připojení sedačky, vozíku, radlice na sníh atd.

PANTER FD-3

PANTER FD-3

Pomocník na louky i pastviny. V létě s FD-3 posekáte trávu vysokou i přes 1 metr a v zimě odklidíte sníh z chodníků a po celý rok můžete například zametat chodníky, hřiště nebo parkoviště. Samozřejmě je možné dokoupit celou řadu dalších pracovních nástavců. Mezi oblíbené pracovní adaptéry patří například cepákový mulčovač, obracečka, rotavátor nebo vozík.

PANTER FD-5

PANTER FD-5

Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD-5 mohl být tou správnou volbou. Panter FD-5 je díky své kompaktní velikosti, vysoké stabilitě a minimálním nárokům na údržbu určený pro široké spektrum uživatelů. Jeho snadné ovládání oceníte při práci na svých zahradách, vinohradech, údržbě zelených ploch i v komunálním sektoru.

Značky vystavovatele

DAKR

DAKR

www.dakr.com
  • Obor: 02 Malá zemědělská mechanizace

Obory vystavovatele

Obor: 02.01 Dvojosé malotraktory

Obor: 17 Komunální technika

Rozmetače soli pro zimní údržbu cest, chodníků, parkovišť a dalších ploch. Stroje jsou ručně tlačené nebo tažené za automobily a malotraktory.

Firmy zastoupené vystavovatelem

DAKR

  • Česká republika