Základní údaje

CM servis CZ s.r.o.

Adresa:
Šípkova 81
533 41, Lázně Bohdaneč
Česká republika
IČO: 06433987
Telefon: +420-776006357
Umístění:PAV A1 / 022

Spoluvystavovatelé:

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Hlavním předmětem činnosti je realizace projekčních a dodavatelských akcí v oboru výroben krmných směsí, čistění, skladování a sušení všech druhů obilovin, vločkovací linky, kompletní výrobny krmiv, stroje a zařízení pro výrobu krmných směsí, hranaté zásobníky a sila, dávkovací a vážící systémy, šrotovníky, kladivové mlýny, pádlové míchačky, extrudéry, expandéry, granulační linky, protiproudé sušárny, protiproudé chladiče, třídiče, vaničkové dopravníky, prstencové matrice.

Produkty vystavovatele

Granulátory

Granule pro zvířata mohou být vyráběny v několika průměrech a tvrdostech, granulací surovin po mletí, míchání a kondicionování. Řada granulačních lisů Van Aarsen C a CU umožňuje kapacitu až 60 tun za hodinu v závislosti na různých parametrech. Nabízejí nízké provozní náklady na tunu krmiva, dokonce až na 1 € / tunu, včetně matric, rolen a opotřebitelných dílů.

Míchačky

Řada pádlových míchaček Van Aarsen MultiMix, jednohřídelové i dvouhřídelové, pro míchání krmiv i premixů jsou navrženy tak, aby míchaly širokou škálu surovin, přísad a kapalin do homogenní směsi krmiv pro zvířata během krátké doby míchání.

Mikrokomponentní linky

Dávkovací a vážící jednotky Van Aarsen jsou navrženy pro dávkování a vážení malého množství přísad, která jsou vhodná pro širokou škálu produktů používaných v krmivářském průmyslu. Tyto přísady mají různou objemovou hmotnost a sypné vlastnosti.

Šrotovníky

Šrotovník Van Aarsen je konstruován s automatickou výměnou sít pro 3 různé velikosti sít. Při této možnosti se u každé výměny sít ušetří čas výměny 20 minut na 1 minutu. Výměna sít probíhá za provozu v momentě, když šrotovník mlýn běží naprázdno v době dvěma dávkami, čímž se zvyšuje kapacita šrotování. Velice vysoká návratnost investice již při 1 nebo 2 výměnách sít za hodinu.

Značky vystavovatele

CM servis CZ

CM servis CZ

  • Obor: 16.07 Stroje a zařízení pro dávkování, míchání a granulování krmiv
CONSERGRA

CONSERGRA

  • Obor: 16 Stroje a zařízení pro posklizňovou úpravu, zpracování, konzervaci a skladování úrody
Van Aarsen International

Van Aarsen International

  • Obor: 16.07 Stroje a zařízení pro dávkování, míchání a granulování krmiv

Firmy zastoupené vystavovatelem

CONSERGRA, S.L.U.

  • Španělsko