Základní údaje

Gilbertson & Page Europe sp. z o.o.

Adresa:
Świętojańska 36/1
81-372, Gdynia
Polsko
IČO: 5862365742
Telefon: +48-6605252
Umístění:PAV G1 / 014

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Staráme se o vaše mazlíčky více než 140 let!

Gilbertson & Page Ltd je rodinná firma se sídlem v Hertfordshire, kterou provozuje profesionální tým. Krmivo pro psy vyrábíme od roku 1873. Naše společnost si vybudovala pověst výroby vysoce kvalitních krmiv pro psy, kterých si cení mnoho majitelů psů.

Jsme lídrem na trhu ve Velké Británii od uvedení Gilpa Valu Mix (předchůdce dnešního Gilpa Super Mix) v roce 1975. Tento produkt se rychle stal jedním z nejoblíbenějších krmiv pro psy a vedl k vývoji řady Gilpa Life Stage. Po výrobcích Gilpa následoval Dr. John a Arkwright, kteří se také postupem času stali bestsellery.


V průběhu let jsme se řídili myšlenkou splnění nejvyšších standardů a požadavků na kvalitu při výrobě krmiv pro domácí zvířata. Jako uznání naší práce nám bylo v roce 1884 uděleno královské povolení, které máme dodnes. A v roce 2015 jsme získali mezinárodní certifikaci kvality ISO: 9001.

Kvůli brexitu jsme se v roce 2021 rozhodli založit Gilbertson & Page Europe, abychom mohli nadále úspěšně nabízet naše produkty v Evropské unii. Tímto způsobem vám můžeme zaručit vynikající služby a rychlé dodání všech našich potravin až k vám domů v co nejkratším čase.

Doufáme, že úspěch, kterého jsme dosáhli s nejvyššími standardy a profesionalitou, bude pokračovat a naši zákazníci budou vždy spokojeni. Splnění vašich očekávání je naším nejdůležitějším cílem!


Gilbertson & Page bude i nadále zajišťovat, aby jejich potraviny a služby splňovaly standardy, na nichž je založena jejich pověst a úspěch. Vaši zákazníci neočekávají nic jiného.

Obory vystavovatele