Základní údaje

E.ON Česká republika, s.r.o.

Adresa:
F. A. Gerstnera 2151/6
370 01, České Budějovice
Česká republika
IČO: 26078201
Telefon: +420-545141111
Umístění:PAV P / 127

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Jsme mezinárodní energetická společnost s hlavním sídlem v Německu, která od roku 1998 dodává svým zákazníkům elektřinu a plyn i v České republice. A nabízíme i jiné produkty a služby, jako je třeba moderní fotovoltaika.

Nesnažíme se získávat a držet u sebe zákazníky pomocí nesrozumitelných smluv a právnických kliček. Všechno jim rádi vysvětlujeme, aby věděli, co podepisují a co je u nás čeká. Chceme s nimi mít dobré vztahy a usnadnit jim život.

Obory vystavovatele

Obor: 40 VYTÁPĚCÍ TECHNIKA

S našimi odborníky se můžete pobavit o tom, jak využít dotaci na pořízení nového kotle nebo tepelného čerpadla. Poradíme vám s výběrem toho správného řešení a všechno související papírování vyřídíme za vás, abyste s ním neměli starosti.

Obor: 63 ZDROJE ELEKTRICKÉ ENERGIE

Uvažujete o vlastní solární elektrárně? S naší Virtuální baterií si vyrobenou elektřinu, kterou nestihnete spotřebovat, můžete uložit na později. Tuto energii pak využijete, až budete chtít. Třeba přes noc nebo během zimy. Díky tomuto virtuálnímu úložišti si zvýšíte návratnost počáteční investice do fotovoltaiky. Peníze, které jste zaplatili za solární systém, se vám tak vrátí rychleji, a navíc ušetříte za energii ze sítě.