Základní údaje

VICTORIO

Adresa:
ul. Zwycięstwa 26
15-703, Białystok
Polsko
IČO:  
Telefon: +48-783339745
Umístění:PAV P / 245

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Naše firma byla založena v roce 1995 v Bialystoku. Od počátku existence společnosti na polském trhu se zabýváme výrobou a obchodem s elegantním pánským oblečením a doplňky. Naše společnost se vyvíjí velmi dynamicky. Od dnešního dne máme vlastní šicí místnost, kde navrhujeme a vyrábíme pánské košile. Máme také dvanáct firemních obchodů ve východním Polsku.

Vytvoření vlastní šicí síně bylo hlavním důvodem, proč jsme vytvořili vlastní značku VICTORIO a DESIRE. Košile jsou šité výhradně z vysoce kvalitních tkanin.

Produkty vystavovatele

Motýlek Victorio 042

Motýlek Victorio 042

Elegantní přívěsek z nejnovější kolekce Victorio. Vyrobeno s vysokou přesností z nejkvalitnějších materiálů. Přesně hotové, střední velikosti se hodí pro každého muže. Bow kování má odolné plastové spony a nastavitelný popruh. Je to snadné se na sebe a dokonale hodí. Bude to dobře s formálními večerními stylistickými stylingy, stejně jako s komorními.

Victorio pánská neformální košile V167

Victorio pánská neformální košile V167

Victorio pánské tílko modré tričko. Vyrobeno z vysoce kvalitních tkanin. Tričko s akcentovanou pevnou, kontrastní látkou podél vnitřního límce a fold. Manžety s jedním knoflíkem a detaily kentu s kruhem budou určitě vybírat body pro příležitostné odvolání, stejně jako obchodní a formální oblečení.

Victorio Paolo oblek

Victorio Paolo oblek

Paolo - oblek vyrobený v zajímavé struktuře pochoutky. Může být použit jako formální oblek, stejně jako pro volný čas. Model tenkého tvaru zdůrazňuje siluetu. Pevně štíhlé kalhoty v anglickém stylu. Skládá se ze 70% vlny 30% polyesteru. Elegance je doplněna podšívkou v třpytivé hnědé a modré barvě. Kromě toho jedinečná tlačítka na bundy týkající se barvy obleku, stejně jako jemný vázankový steh v barvě látky naprosto ovlivňují celkový model, což nám dává zajímavý návrh.

Značky vystavovatele

DESIRE

DESIRE

pl-pl.facebook.com/koszuledesire/
  • Obor: 01.08 Košile
VICTORIO

VICTORIO

victorioshirts.com
  • Obor: 01.08 Košile

Obory vystavovatele