CZ

LCC VOVK GROUP

Adresa:
Dtgtyarivska, 21A
04073 Kyiv
Ukrajina
IČO:
41631722
Telefon:
+380-673705087
Umístění:
PAV P / E008
PAV P / E08A
Veletrh:
Styl I
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

VOVK je přední ukrajinská značka dámského oblečení s bohatou historií úspěchů a vítězství. Je to skutečný vesmír, kde se od roku 2012 rodí krása. Náš tým tvrdě pracuje na každém modelu, aby dívky byly šťastné a měly skvělou náladu.
Pečlivě sledujeme nejnovější trendy a aktualizujeme náš sortiment: v našich útulných ateliérech najdete oblečení pro každodenní procházky, oficiální schůzky i romantická rande.
Jsme hrdí na to, že jsme ukrajinská značka, a snažíme se propagovat Made in Ukraine v zahraničí. V současné době síť zahrnuje 45 studií ve 20 velkých městech Ukrajiny a internetový obchod.
Značka má řadu předností, které nám pomohly získat srdce milionů ukrajinských žen, včetně
Neustálá aktualizace sortimentu.
Ve studiích VOVK vždy najdete dámské oblečení, které odpovídá nejnovějším módním trendům. Týdenní aktualizace sortimentu udržuje zájem zákazníků a motivuje je, aby se pro nové oblečení vraceli co nejčastěji.
Kreativní přístup.
Profesionální a zkušení návrháři značky VOVK pracují každý den na vytváření krásných, stylových a pohodlných modelů dámského oblečení.
Cena.
Dokázali jsme, že stylové a kvalitní dámské oblečení může mít optimální cenu, která je pro zákazníka dostupná.
Kvalita.
Zákazníci značky VOVK vysoce oceňují naše oblečení pro jeho vysokou kvalitu, praktické střihy, širokou nabídku velikostí a sortiment modelů.

Jakmile se dívky seznámí se značkou dámského oblečení VOVK, stanou se navždy jejími stálými zákaznicemi. Zajímavý výběr oděvů, vynikající kvalita a dokonalý servis jsou hlavními prvky, díky nimž si společnost udržuje vedoucí postavení již mnoho let.
Všechny kolekce značky dnes vypadají nejen moderně, ale také udávají trend pro nadcházející sezónu ukrajinských žen. V této sezóně značka překvapuje novými siluetami, asymetrickými střihy, pestrými barvami a efektními výřezy ve svých nových produktech.
Kolekce AW 2022/2023 využívá jedinečné materiály nové generace vyrobené recyklací.
AW 2022/2023 vás inspiruje k tomu, abyste odhodili všechna omezení, stali se sebevědomými a odvážnými, ať se děje cokoli. Kolekce obsahuje praktické, ale neuvěřitelně stylové kousky. Jejich základem jsou vysoce kvalitní tkaniny, jako je staple, len, viskóza, úplet. Jednobarevné nebo barevné modely s pěkným drobným květinovým potiskem.
Jejich základem jsou obleky, sukně, halenky, šaty, svrchní oděvy a mnoho dalšího. Zvláštní pozornost je věnována šatům, protože VOVK připravil velký výběr stylů, barev a potisků. A co je nejdůležitější, ať už si dívka vybere jakékoliv šaty, bude v nich vypadat velmi žensky, stylově a něžně.
Každá kolekce VOVK je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Díky vysokému podílu přírodních vláken v tkaninách a úpletech jsou výrobky VOVK příjemné na nošení a zároveň mají nádherný vzhled a vysokou odolnost proti opotřebení.
Pokud si ceníte stylu a rafinovanosti, je oblečení VOVK určeno právě vám! Oblékněte si náladu a zazářete!

Produkty vystavovatele

Obleková látková bunda

01.13 Dámská konfekce - kompletní nabídka

Sako a rovné kalhoty

01.13 Dámská konfekce - kompletní nabídka

Sukně midi střihu

01.13 Dámská konfekce - kompletní nabídka

Šaty s objemnými rukávy

01.13 Dámská konfekce - kompletní nabídka

Šifonové šaty s květinami

01.13 Dámská konfekce - kompletní nabídka

Značky vystavovatele

VOVK

www.vovk.com

01.13 Dámská konfekce - kompletní nabídka

Obory vystavovatele