Základní údaje

COLLECTION ADAM

Adresa:
ul. Niska 5
05-082, Blizne Łaszczyńskiego
Polsko
IČO:  
Telefon: +48-227220115
+48-227220114
Umístění:PAV P / 248

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Firma „Collection Adam“ byla založená v roce 1990. Specializuje se na výrobu vázanek, kapesníčků, motýlků a šálů. V průběhu 25 let se firma „Collection Adam“ stala vedoucí společností na trhu s vázankami v Polsku. Klíčem k úspěchu se ukázala pečlivost o estetiku a vysokou kvalitu výrobků.
Díky spolupráce s nejlepšími textilkami v Evropě, výrobky značky „Collection Adam“ vznikají z tkanin v nejvyšší kvalitě. Všechny výrobky jsou námi šité ručně a než se dostanou ke klientovi procházejí trojí kontrolou kvality. Kolekce látek jsou co pár dnů doplňovány novými vzory, které odráží nejnovější trendy, propagované v konkrétní sezóně ve světové módě a na molech u nejslavnějších módních návrhářů.
Za svůj dynamický rozvoj, silnou pozici na trhu a velmi dobré jméno vděčí firma „Collection Adam“ své spolehlivosti. Týká se to zároveň perfektního provedení vázanek, jak i dokonalé péče o zákazníky, což se přenáší na včasnou realizaci objednávek, systematické dodávky a odborné, podpořené mnoholetými zkušenostmi poradenství.
Zveme ke spolupráci.

Značky vystavovatele

COLLECTION ADAM

COLLECTION ADAM

www.collectionadam.pl
  • Obor: 10.01 Šály, šátky, kravaty, motýlky, šle
COLLECTION ADAM

COLLECTION ADAM

www.collectionadam.pl
  • Obor: 10.02 Kapesníky

Obory vystavovatele