Základní údaje

MEDISTIK

Adresa:
Vodní 16
602 00, Brno
Česká republika
IČO: 26215420
Telefon: +420-545241303
Umístění:PAV V / 048

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Firma Body Centrum je výhradním dovozcem kanadských masážních přípravků Medistik. Jejich účinné složky poskytují rychlou úlevu od bolesti svalů a kloubů. Produktová řada zahrnuje vysoce účinné a protizánětlivé lokální analgetikum ve třech formách, které nevyžadují masáž rukama: Medistik DUAL Stick, DUAL Spray a ICE Roll-on. Díky svému praktickému balení jej lze pohodlně použít při jakékoliv příležitosti, a to i v situaci, kdy není možné umýt si ruce. Je to první skutečně outdoor masážní přípravek - vejde se do batohu, brašničky na kole i do kabelky. Medistik silně prokrvuje, aniž by způsobil zčervenání pokožky, nezatěžuje Vaše trávicí orgány.

Medistik DUAL má speciální dvojí efekt: umí hřát i chladit podle momentální potřeby těla.
Medistik ICE je přírodní produkt s chladivým efektem.

Přijďte si Medistik zdarma vyzkoušet na vlastní kůži – aplikace trvá jen 5 vteřin. Využijte naší skvělé veletržní akce!

Využití pro sportovce:
Zahřátí svalů před sportovním výkonem, zmírnění svalových křečí, prevence zranění, regenerace namožených a bolestivých svalů, kloubů a šlach po sportovní námaze.

Rehabilitační využití:
Akutní a chronické bolesti pohybového aparátu, poúrazové stavy, sportovní zranění, zánětlivé stavy, natažené šlachy. Úleva při revmatické a artritické
bolesti.

Domácí využití:
Bolesti krční páteře, zad, hlavy, ramen, kolen a dalších namožených svalů a kloubů z důvodu fyzické či sportovní námahy. Aplikací na hrudník či záda usnadňuje dýchání a kašel.

Vhodný doplněk sortimentu pro všechna sportovní či rehabilitační zařízení, sportovní kluby, fyzioterapeuty, maséry a wellness.

Certifikáty

Spolehlivá firma