Základní údaje

IRUM SA

Adresa:
Axente Sever
545300, Reghin
Rumunsko
IČO:  
Telefon: +40-365450001
Umístění:VP K / 008

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Společnost IRUM, založená v roce 1953, se specializuje na strojírenství. IRUM, původně fungující jako státní společnost, se v roce 1999 stává plně soukromou společností, jejímž hlavním akcionářem je Maviprod a od té doby se věnuje převážně lesnickému průmyslu.

Dnes, po 65 letech, máme více než 500 zaměstnanců a továrna v Reghin, Mures County, Rumunsko, má 175 000 m2 a stále ji nazýváme „domovem“. Na základě našich kořenů a rozsáhlých zkušeností se podnikání rychle rozšířilo a společnost IRUM se stala předním dodavatelem široké škály lesnické techniky a náhradních dílů na rumunském trhu i mimo něj.

Skupinové operace se vždy zaměřovaly na výrobu, vývoj a služby zaměřené na lesnické zařízení. V roce 2010 jsme přidali zemědělskou techniku. Náš recept na úspěch je jednoduchý: kombinujeme zkušenosti a dovednosti našeho výzkumného a vývojového centra s renomovanými integračními technologiemi. Na druhé straně má společnost IRUM síť náhradních dílů, která se neustále rozšiřuje a vyvíjí s cílem zlepšit kvalitu služeb.

Konstrukce, vývoj nebo zásadní zpětná vazba od našich zákazníků jsou hnací silou našich strojů: každý nový model přichází po letech virtuálního designu, testování a prototypování před dalšími kroky, které je třeba podniknout v procesu vývoje, a přibližně 70% součástí lesního traktoru jsou z vlastní produkce. Sortiment produktů vyráběných v IRUM v současné době zahrnuje kloubové lesní traktory, zemědělské traktory, pozemní lanovky, vozíky a náhradní díly, ale továrna má také CNC obráběcí centrum, odlévání, linku tepelného zpracování, nástrojárnu, svařování, lakování a servisní dílnu.

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

Značky vystavovatele

IRUM

  • Obor: 45 Stroje a nářadí pro lesní těžbu