Základní údaje

URBAN KOVO s.r.o. - štěpkovače

Adresa:
č. p. 3
503 61, Lovčice
Česká republika
IČO: 28818415
Telefon: +420-731166374
+420-602941455
Umístění:VP Z1 / 019

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Jsme výrobci štěpkovačů URBAN, které rozdrtí dřevní hmotu na velkou štěpku. Díky dlouhodobým zkušenostem s provozem, vlastnímu vývoji a výrobě jsme dovedli naše štěpkovače téměř k dokonalosti.

Vyrobili a dodali jsme přes dva tisíce štěpkovačů do Čech i do zahraničí. Poskytujeme komplexní služby včetně servisu a dodávky náhradních dílů.

Máte nebo se chystáte si pořídit kotel na tuhá paliva nebo zplynovací kotel? Štěpkovače URBAN rozdrtí dřevní hmotu na velkou štěpku, což je ideální palivo právě pro tyto kotle.

Produkty vystavovatele

Štěpkovač URBAN SM70 s dvojitým pytlovačem

Štěpkovač URBAN SM70 s dvojitým pytlovačem

Štěpkovač (špalíkovač) URBAN SM70 je poháněný motorem Briggs & Stratton VANGUARD o výkonu 10 hp (volitelně 14 hp). Od motoru je výkon přenášen klínovými řemeny na převodovku s olejovou náplní, která pohání štěpkovací ústrojí. Podvozek štěpkovače má 4 kolečka pro snadnou ruční manipulaci (2 pevná a 2 otočná s brzdou).

Štěpkovač URBAN SMH110 s dopravníkem 2,6 m

Štěpkovač URBAN SMH110 s dopravníkem 2,6 m

Štěpkovač (špalíkovač) URBAN SMH110 je mobilní a výkonný. Je poháněný motorem Briggs & Stratton VANGUARD o výkonu 35 hp. SMH110 má silniční podvozek s SPZ pro snadnou přepravu na jakékoliv místo. Štěpkovač je na přívěsu umístěn na točně s rozsahem 360°.

Štěpkovač URBAN TR70 s dvojitým pytlovačem

Štěpkovač URBAN TR70 s dvojitým pytlovačem

Štěpkovač (špalíkovač) URBAN TR70 je nesený na tříbodovém závěsu traktoru. Optimální výkon traktoru je 50 hp a více, minimální výkon je 30 hp. Pohon musí být zajištěn přes kardan s přetěžovací spojkou (není součástí stroje - najdete ho v sekci příslušenství). Pro snížení rázů přenášených na kardan a do převodovky traktoru je možné ke štěpkovači objednat setrvačník.

Štěpkovač URBAN TR75 s dvojitým pytlovačem

Štěpkovač URBAN TR75 s dvojitým pytlovačem

Štěpkovač (špalíkovač) URBAN TR75 je nesený na tříbodovém závěsu traktoru. Je určený především pro malotraktory, ale lze ho bez problémů používat i za silným traktorem. Optimální výkon traktoru je 25 hp a více, minimální výkon je 15 hp.

Značky vystavovatele

Detail značky:

Štěpkovače URBAN

Štěpkovače URBAN

www.stepkovac.com
  • Obor: 45.04 Štěpkovací stroje

Obory vystavovatele

Obor: 45.04 Štěpkovací stroje

Jsme výrobci zemědělské a lesnické techniky – štěpkovačů dřevní hmoty. Štěpkovače URBAN vytvářejí velkou štěpku – špalíky, proto jsou někdy nazývány také jako „špalíkovače“.