CZ

AUROX Forestry Machinery

Adresa:
Durdy 141
39-450 Baranów Sandomierski
Polsko
IČO:
8672240714
Telefon:
+48-724655355
Umístění:
VP R / 007
Veletrh:
Silva Regina
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Aurox jsou zkušení profesionálové, kteří již mnoho let nabízejí systémy údržby stromořadí. Naším cílem je poskytnout vám moderní lesnické stroje Kershaw Progress Rail, renomovaného výrobce a lídra v oboru. Poskytujeme kompletní stroje, technickou podporu, profesionální servis vyškolený výrobcem a znalost potřeb zákazníka. AUROX je výhradním distributorem Kershaw v Polsku, střední a východní Evropě. Zveme vás také k návštěvě našich webových stránek nebo nás kontaktujte e-mailem.

Na veletrhu SILVA REGINA 2022 představíme teleskopický vyžínač stromů KERSHAW SKY TRIM 75G3 určený pro stříhání větví a rostlin ze silničních pruhů nebo energetické infrastrukturu. Je určený pro pohyb v náročném terénu.

Stroj je vybaven teleskopickým sklolaminátovým výložníkem, který lze vysunout do maximální výšky cca 22,86 m nad zemí. KERSHAW SKY TRIM 75G3 používá pevné nápravy Caterpillar s vnitřními mokrými hlavními kotoučovými brzdami. Použité pneumatiky jsou lesní pneumatiky 28L-26 s nastavitelnym rozchodem kol.

Obsluha ovládá stroj z kabiny, která je vyrobena z přibližně 6,35 mm tónovaného plechu Lexgard. Otáčení kabiny zajišťuje odolné otočné ložisko se šnekovým převodem.

Stroj může být navíc vybaven předním navijákem, chapadlem a jiným rozměrem a typem pneumatik.

Značky vystavovatele

AUROX Forestry Machinery

42.99 Stroje a nářadí pro ošetřování a ochranu kultur a porostů jiné