Základní údaje

AUROX Forestry Machinery

Adresa:
Durdy 141
39-450, Baranów Sandomierski
Polsko
IČO: 8672240714
Telefon: +48-724655355
Umístění:VP R / 007

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Aurox jsou zkušení profesionálové, kteří již mnoho let nabízejí systémy údržby stromořadí. Naším cílem je poskytnout vám moderní lesnické stroje Kershaw Progress Rail, renomovaného výrobce a lídra v oboru. Poskytujeme kompletní stroje, technickou podporu, profesionální servis vyškolený výrobcem a znalost potřeb zákazníka. AUROX je výhradním distributorem Kershaw v Polsku, střední a východní Evropě. Zveme vás také k návštěvě našich webových stránek nebo nás kontaktujte e-mailem.

Na veletrhu SILVA REGINA 2022 představíme teleskopický vyžínač stromů KERSHAW SKY TRIM 75G3 určený pro stříhání větví a rostlin ze silničních pruhů nebo energetické infrastrukturu. Je určený pro pohyb v náročném terénu.

Stroj je vybaven teleskopickým sklolaminátovým výložníkem, který lze vysunout do maximální výšky cca 22,86 m nad zemí. KERSHAW SKY TRIM 75G3 používá pevné nápravy Caterpillar s vnitřními mokrými hlavními kotoučovými brzdami. Použité pneumatiky jsou lesní pneumatiky 28L-26 s nastavitelnym rozchodem kol.

Obsluha ovládá stroj z kabiny, která je vyrobena z přibližně 6,35 mm tónovaného plechu Lexgard. Otáčení kabiny zajišťuje odolné otočné ložisko se šnekovým převodem.

Stroj může být navíc vybaven předním navijákem, chapadlem a jiným rozměrem a typem pneumatik.

Značky vystavovatele

AUROX Forestry Machinery

  • Obor: 42.99 Stroje a nářadí pro ošetřování a ochranu kultur a porostů jiné