Základní údaje

Arcon Machinery a.s.

Adresa:
K Arconu 66
251 01, Říčany - Jažlovice
Česká republika
IČO: 14889951
Telefon: +420-323637930
+420-603801397

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Skupina společností Arcon byla založena v roce 1974, aby na středoevropské a východoevropské trhy dodávala vysoce kvalitní průmyslová zařízení pro strojírenský, zpracovatelský průmysl a také lesnictví (Komatsu).

Arcon získal v minulosti četné mezinárodní zkušenosti. Skupina postupně expandovala, takže nyní zahrnuje síť společností a kanceláří v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a Srbsku.

Arcon je zavedeným dodavatelem vysoce kvalitních a spolehlivých zařízení pro zpracování nejrůznějších produktů v kovozpracujícím, těžebním, farmaceutickém a potravinářském průmyslu na trzích střední a východní Evropy. Nabízíme také kompletní řešení v oblasti recyklace odpadu a energie.

Kromě dodávek zařízení nabízí skupina Arcon designový a projektový management, poprodejní služby a dodávky náhradních dílů.

Od otevření své pražské kanceláře pokračuje skupina Arcon v dodávkách širokého spektra vysoce kvalitních zařízení svým zákazníkům v České republice.

Značky vystavovatele

Komatsu Forest

www.komatsuforest.com
  • Obor: 45 Stroje a nářadí pro lesní těžbu

Firmy zastoupené vystavovatelem

Komatsu Forest

  • Česká republika

Komatsu Forest

  • Česká republika