Základní údaje

SEE MACHINERY CO., LTD

Adresa:
Qihui Road, No. 38
314423, Haining
Čína
IČO:  
Telefon: +86-57187570826
Umístění:PAV G1 / 018
Veletrh: Embax

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Založena od roku 1996, SEE je založená na Tchaj-wanu společnost specializovaná na výrobu papíru pohár tvářecích strojů a jiných papíru kontejner tvořící zařízení.

U stroje na výrobu papírových šálků je společnost SEE první a nejstarší a nejvyspělejší výrobce, který vyrábí střední kapesní stroj na tváření papíru 80-90pcs / min, a je jediným vývojářem světového papírového stroje na vysokorychlostní papír 150pcs / min v Číně. SEE nyní vede vývoj čínského průmyslu výroby strojů pro výrobu papírových šálků.

Doposud jsou naše stroje divoce využívány mnoha známými výrobky z papíru, jako jsou Starbucks, Quaker, Lipton, Kraft, McDonlad, Nestlé, Pepsi, Indomie, KFC, Nudle, Masterkong, Uni-president a tak dále.

Pro export jsou naše stroje již instalovány ve více než 20 zemích a regionech, jako jsou USA, Argentina, Ukrajina, Polsko, Spojené království, Nizozemsko, Švýcarsko, Slovinsko, Litva, Rusko, Bulharsko, Austrálie, Indonésie, Malajsie, Filipíny, Japonsko, Tchaj-wan, Hongkong, Saúdská Arábie, Jižní Afrika a podobně. Na našem domácím trhu využívají naše stroje přibližně 80% středně velkých výrobců kontejnerů.

Velcí uživatelé svědčí o kvalitě našich strojů, a proto pevně věříme, že "SEE Machinery" by bylo pro vás nejlepší a cennou volbou. Díky za váš čas.

Značky vystavovatele

SEE

SEE

www.seepack.com
  • Obor: 52.04.07 Stroje na výrobu kelímků a pohárků

Obory vystavovatele

Obor: 53.04.06 Pytle

Obor: 53.04.08 Kanystry