Základní údaje

SOFTELLO

Adresa:
Radošovce 145
908 63, Radošovce
Slovensko
IČO: 50552538
Telefon: +421-910777878
Umístění:PAV F / 033

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

"Šijeme originální výrobky pro miminka. Takové, které vám vydrží." Softello je rodinná firma, která vznikla spojením lásky k šití a podnikatelských schopností maminky a dcery.

V naší nabídce najdete měkoučká hnízda, peřinky, zavinovačky, velké i malé mantinely, dětské povlečení, textilní hračky a nově na veletrhu představíme i naše interaktivní hrací podložky. Co se týká peřinek a zavinovaček, naše zákaznice si u každé z nich mohou vybrat výplň – letní, zimní nebo péřovou dle vlastních preferencí či období porodu.

Všechny naše výrobky pro vás s láskou šijeme v naší vlastní výrobní dílně, a to výhradně z certifikovaného bavlněného saténu. Ano, bavlna je sice mnohem levnější, ale rozdíl v kvalitě těchto látek je na dotek velmi výrazný. Velice se těšíme, že se o tom na veletrhu Pro Dítě 2023 budete moci přesvědčit i osobně :) Většina našich výrobků má také vyjímatelnou výplň, díky čemuž je možné vnější část jednoduše vyprat.

Na veletrhu Pro Dítě 2023 se můžete těšit na naše velice populární jemné barvy, jako je bílá, béžová, světle šedá či ecru ve vašich oblíbených vzorech jako je tečka, ptáčci a mnohé jiné.

www.softello.sk

Značky vystavovatele

SOFTELLO

SOFTELLO

http://www.softello.sk
  • Obor: 04.03.99 Zboží pro kojence a batolata jiné

Obory vystavovatele