Základní údaje

Sleepee a Craffox

Adresa:
Kojická 1242
190 16, Praha
Česká republika
IČO: 01418726
Telefon: +420-777746153
Umístění:PAV V / 021

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Výhradní distributor značek Craffox pro Českou republiku a Slovensko, Mama's Feet pro Českou Republiku a Sleepee pro Českou republiku a Slovensko.

CRAFFOX - Jeden kus nábytku, tisíc možností!
Craffox jsou multifunkční učící věže 3v1. Učící věž Craffox je velkým pomocníkem pro všechny malé děti a jejich rodiče. Díky učící věži dosáhnou tam, kam potřebují a mohou se zařadit do každodenních domácích činností. Jednoduchým pohybem se učící věž přemění ve stoleček se sedátkem. Na zadní straně má Craffoxka křídovou tabuli. Zkrátka jeden kus nábytku, tisíc možností!

MAMA'S FEET - Dětské nohy jsou náš svět!
Mama's Feet je značka luxusních dětských ponožek, podkolenek a punčocháčů. Veškeré produkty z dílny Mama's Feet jsou šité z elastických materiálů nejvyšší kvality a důrazem na každý detail. Ponožky, punčocháče a podkolenky jsou pohodlné, netlačí a díky elastickému materiálu vydrží opravdu dlouhou dobu. Jejich charakteristický design si zamilují na první pohled jak děti, tak rodiče. Z toho důvodu jsou některé produkty Mama's Feet šité také v dospělé velikosti (nejen) pro maminky.

SLEEPEE - Protože na dobrém spánku záleží!
Sleepee jsou šité doplňky do postýlky, kočárku a ke každodenní péči o nejmenší miminka. Veškeré Sleepee produkty jsou navržené pro bezpečný a dlouhý spánek miminek. V Sleepee sortimentu naleznete hnízdečka pro miminko, charakteristické zavinovačky, deky, prostěradla, povlečení, mušelínové bambusové pleny, hrací deky a nádherné čepičky pro miminka od narození.

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE
Našim partnerům poskytujeme komplexní služby: B2B platformu pro snadné objednávání, XML feed pro snadné zalistování produktů, marketingovou podporu, sadu produktových a lifestylových fotografií. Veškeré produkty držíme neustále skladem a objednávky expedujeme do 24 hodin.

KONTAKT
Pro více informací navštivte www.tomiland.cz nebo nás kontaktujte na +420 777 746 153 nebo emailem na b2b@tomiland.cz.

Značky vystavovatele

Craffox - multifunkční učící věže

Craffox - multifunkční učící věže

www.craffox.cz
  • Obor: 04.03.03 Židličky, chodítka
Mama's Feet - dětské ponožky, podkolenky a punčocháče

Mama's Feet - dětské ponožky, podkolenky a punčocháče

www.tomiland.cz
  • Obor: 04.08.02 Dětský textil a oděvy
Sleepee - dětské doplňky do postýlky a kočárku

Sleepee - dětské doplňky do postýlky a kočárku

www.sleepee.cz
  • Obor: 04.03 Zboží pro kojence a batolata

Obory vystavovatele

Obor: 04.03 Zboží pro kojence a batolata

Sleepee je značka doplňků do nejen postýlky navržených pro klidný, bezpečný a kvalitní spánek Vašich dětí. Spánek je jednou ze základních potřeb člověka a je nezbytný pro dobrou fyzickou i psychickou kondici, což jako rodiče moc dobře víte. Veškeré produkty Sleepee jsou vytvořeny tak, aby dětem pomohly ke klidnému a dlouhému spánku. Hnízdečka, zavinovačky, přikrývky, polštáře i všechny další produkty jsou ručně šité s velkým důrazem na detail a prvotřídní kvalitu. Každý výrobek byl důkladně testován a použité materiály jsou certifikované pro děti od narození. Produkty Sleepee doplňují teplou náruč a něžnou péči rodičů, pomáhají dětem rozvíjet správné návyky a nastavit denní rytmus. Sleepee velkoobchod Jsme výhradním distributorem značky Sleepee pro Česko Republiku a Slovensko. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat na info@sleepee.cz nebo telefonicky +420 777 746 153. www.sleepee.cz

Obor: 04.03.03 Židličky, chodítka

Craffox je lotyšská značka vyrábějící prvotřídní multifunkční učící věže. Založili ji mladí sympatičtí rodiče, kteří chtěli pro své děti učící věž, která nezabere mnoho místa v bytě a bude víceúčelová. Vymysleli proto učící věž 3v1, která slouží zároveň jako dětský stůl se židlí a tabule na kreslení. Všichni jejich kamarádi byli z věže nadšení a proto se rozhodli vyrábět věže i pro další zvídavé děti a jejich rodiče. V Craffoxu nezapomínají na ekologii. Dřevěný materiál použitý při výrobě věží je pouze z šetrně obhospodařovaných lesů. Díky tomu se pyšní Certifikáty CE, PEFC a FSC. Pro povrchovou úpravu využívají netoxické materiály, které jsou taktéž šetrné k naší přírodě. Veškeré produkty jsou důkladně testovány a splňují přísné normy EU pro bezpečnost hraček (DIN EN 71-3). Velkoobchod Craffox Jsme výhradním distributorem značky Craffox pro Českou Republiku a Slovensko. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat na b2b@craffox.cz nebo telefonicky +420 777 746 153. www.craffox.cz

Obor: 04.08.02 Dětský textil a oděvy

Mama's Feet je značka luxusních dětských ponožek, podkolenek, punčoch a punčocháčů. Veškeré produkty Mama's Feet jsou ručně šité z výběrových jemných materiálů s láskou a maximální péčí. Ponožky, punčocháče a podkolenky Mama's Feet mají měkoučké a téměř neznatelné švy. Díky tomu jsou pohodlné a jemné dětské nožičky nikde netlačí. Velkoobchod Mama's Feet Jsme výhradním distributorem značky Mama's Feet pro Českou Republiku. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat na b2b@tomiland.cz nebo telefonicky +420 777 746 153. www.tomiland.cz