Základní údaje

Samiboo

Adresa:
Miętowa 3
43-384, Jaworze
Polsko
IČO:  
Telefon: +48-530940940
Umístění:PAV F / 030

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Ahoj ! Jsme Samiboo!

Naší značku jsme vytvořili v roce 2012, abychom následovali naši vizi: nabízet našim nejmenším a jejich rodičům vysoce kvalitní produkty s mimořádným designem, vyrobené na základě bezpečných certifikovaných komponentů vyrobených ve férových podmínkách.

To vše bylo možné, protože jsme byli schopni zkombinovat to nejlepší ze středně velké společnosti – na jedné straně jsme schopni se soustředit na všechny požadavky zákazníků a velmi rychle zavádět nové designové nápady, na druhé straně jsme schopni podporovat zakázky po celém světě a škálovat výrobu požadavky.

Další výhodou, která se stává otiskem našeho trhu, je inovativní design. Při návrhu produktů se zaměřujeme na řešení zákaznických problémů s využitím nejnovějších dostupných technologií a nákladově efektivní výroby. Nejlepším příkladem je vysoce výkonný fusak, kde jsme zkombinovali vysoce výkonnou tkaninu odolnou vůči povětrnostním vlivům (větru a vodě) s nastavitelnou velikostí (od 0 do 36 měsíců) a úrovní teplotního komfortu zdobenou našimi vynikajícími vzory. Všechny naše produkty jsou navíc navrženy výhradně pro Samiboo a vyráběny s láskou v Polsku.

Obory vystavovatele

Obor: 04.03 Zboží pro kojence a batolata

https://samiboo.com/upload/2022-samiboo-catalog.pdf