Základní údaje

Origos Group, s. r. o.

Adresa:
Za školou I. 398/1
911 05, Trenčín - Zamarovce
Slovensko
IČO: 51861852
Telefon: +421-908789441
+421-918913774
Umístění:PAV F / 040

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Origos je multigenerační značkou, jejímž cílem je doprovázet lidi v rámci pohybových aktivit od narození až po dospělost. Chceme spojovat generace pomocí zdravého pohybu, bezpečně a v každém ročním období. Právě proto si do našeho portfolia vybíráme pouze značky a produkty, kterým opravdu důvěřujeme a sami je vždy nejprve otestujeme na vlastních dětech. Definuje nás certifikovaná kvalita, jednoduchost, komfort a funkčnost, přičemž ale vždy dbáme také na originalitu a moderní design.

Na letošní veletrh ProDítě jsme vybrali značky, které mají naši plnou důvěru a o kterých víme, že na trhu opravdu nemají konkurenci. Dovolte nám tedy je alespoň zčásti představit:

Urban Iki - Dětské cyklistické sedačky Urban Iki ve stylu japonské kultury Iki, které si zamiluje nejen malý jezdec, ale také rodič. Mají minimalistický originální design s japonským nádechem, přičemž jsou certifikovány hned několika prestižními oceněními v rámci maximální bezpečnosti. Spolu s originálními doplňky přicházejí ve třech hlavních provedeních - přední sedačka, zadní sedačka a sedačka Junior. Ty jsou věkově rozděleny a vhodné pro děti od 9 měsíců až do 10 let.

Melon Přilby - "Melounky" jsou veselé přilby vyrobené z ultralehkého materiálu, které umožňují lidem všech věkových kategorií jezdit v maximálním bezpečí a komfortu. Všechny přilby mají mimo jiné zabudovanou technologii X-FIT, která zajišťuje správné držení a polohu přilby na hlavičce dítěte, zabraňuje padání přilby a v případě pádu redukuje sílu nárazu. Díky stylovému a originálnímu designu jsou opravdu jedinečné a proto osloví snad opravdu každého. Vybrat si můžete z více než 40 různých návrhů a zkombinovat je tak, aby vaše rodina na výletě s koly působila opravdu jako nepřestřelný tým. Vhodné jsou pro všechny od 0 do 99 let.

Cyklovozíky S’COOL TaXXi a ultra lehké detské kola Academy - Cyklovozíky TaXXi jsou maximálně bezpečnou a kvalitní, ale přitom cenově dostupnou alternativou ke známějším značkám na trhu. Přicházejí v kombinacích 2v1 a 3v1, což znamená, že mají až tři využití – jako klasický kočár, jako dětský vozík za kolo ale také jako běžecký nebo turistický kočár. Vhodné jsou i pro batolata, která mají během jízdy díky speciálnímu miminkovníku zajištěn maximální komfort. V nabídce jsou vozíky pro jedno nebo dvě děti s nosností až do 45 kg. Kola Academy zase představují jednu z nejlepších alternativ v rámci ultra lehkých ergonomických kol pro děti, které byly vyvinuté v spolupráci s Nemeckým ortopedickým ústavem.

Chiba Rukavice - Rukavice Chiba jsou navrženy podle ergonomických principů. Jejich výrobci věnují velkou pozornost zejména anatomickým požadavkům a - funkčnosti materiálů. Právě proto si získali své nadšence a oblíbence zejména ve světě vrcholového sportu. Využívají je nejen profesionální cyklisté, ale také lyžaři či dokonce paraglidisté. Chiba má v portfoliu rukavice pro všechny věkové kategorie a pohlaví – jejich dětské rukavice splňují všechny důležité faktory po vzoru svých dospěláckých protejšků a přicházejí v široké škále veselých motivů pro chlapce i dívky.

Značky vystavovatele

Cool Mobility

Cool Mobility

https://coolmobility.de/
  • Obor: 04.02.06 Volný čas pro matku s dětmi
Chiba

Chiba

https://www.chiba.de/
  • Obor: 04.08 Oblečení a obuv pro děti
Melon Helmets

Melon Helmets

https://www.melon-helmets.com/
  • Obor: 04.03 Zboží pro kojence a batolata
Urban Iki

Urban Iki

https://www.urbaniki.com/
  • Obor: 04.05 Autosedačky a cyklosedačky