Základní údaje

CARERO s.r.o.

Adresa:
Písek 311
739 84, Písek u Jablunkova
Česká republika
IČO: 28108272
Telefon: +420-777303890
+420-555508930
Umístění:PAV V / 074

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Na trhu kojeneckých a dětských potřeb působíme od roku 2005 a na základě získaných zkušeností víme, co mají naši klienti nejraději, o co se zajímají a co jim vyhovuje. Naše produkty jsou vybírány velice pečlivě tak, aby splňovaly veškeré požadavky na kvalitu materiálu, provedení a zdravotní nezávadnost. Zabýváme se především distribucí výrobků pro děti a kojence, zejména kojeneckého oblečení, plen, nábytku, potřeb pro kojence a maminky, souprav do dětských postýlek, autosedaček, jídelních židliček a cestovních postýlek. Našim cílem je neustále obohacovat odvětví, ve kterém pracujeme a nabídnout našim partnerům spolupráci a růst.

Sídlo společnosti i skladovací prostory se nachází v pohoří Beskyd, které jsou proslulé nádhernou přírodou, tradiční kuchyní a lidovou architekturou. Jako společnost jsme přesvědčení, že je důležité mít nejenom velký obchodní úspěch, ale také nést plnou zodpovědnost za naše produkty a zaměstnance. Všichni se proto podílíme na tvorbě inovativních a lepších způsobů práce, nových produktů a skvělých řešení pro naše odběratele. Jsme otevřeni novým nápadům, zvídavosti, flexibilitě a touze neustále se učit a zkoušet nové věci.

Na trh jsme uvedli naše vlastní značky NEW BABY, PlayTo, BAYO a NEW LOVE. Dodáváme produkty značek Caretero, Milly Mally, Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, Cuddly ZOO, BABY MIX, Belisima a mnoho dalších.

Značky vystavovatele

Bayo

Bayo

  • Obor: 04.12 Hračky
New Baby

New Baby

  • Obor: 04.08 Oblečení a obuv pro děti
New Love

New Love

  • Obor: 04.03.05 Plenky a plenkové kalhotky
PlayTo

PlayTo

  • Obor: 04.12 Hračky

Obory vystavovatele