Základní údaje

Bobánek

Adresa:
Králíčkova 4267
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika
IČO: 08532451
Telefon: +420-799991227
+420-606632938
Umístění:PAV G2 / 043

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Naše plenky Bobánek představují nejjednodušší způsob látkování, který zvládne opravdu každá maminka i tatínek. Jedná se o typ AIO ("All In One") neboli "vše v jednom". Použití je nejvíce podobné jednorázovým plenkám s jediným rozdílem, a to, že po použití plenku nevyhazujete do koše s odpadky, ale do koše na praní. Naše plenky jsou zdravé, neobsahují žádné gely a gelotvorné látky, podporují správný vývoj kyčlí, šetří přírodu i vaši peněženku.

A navíc si můžete vybírat z mnoha úžasných vzorů. Velikost plenek se nastavuje pomocí patentků, takže je možné jejich velikost přizpůsobovat od narození až k odplenkování. Jak naše plenky jednoduše používat, vám ukážeme v našem videu o přebalování a na našich webových stránkách nebo ve videu.

Bobánek Vám přináší nejen plenky, ale i rostoucí plavky, přebalovací podložky, nepromokavé tašky různých velikostí atd. Nově jsme do našeho portfolia zařadili i potřeby pro maminky jako jsou látkové vložky, vložky do podprsenky atd. Bobánek Vám také přináší inkontinenční kalhotky pro dospělé.

Obory vystavovatele