Základní údaje

BeeMy

Adresa:
K Bytovkám 201
251 63, Kunice
Česká republika
IČO: 03155447
Telefon: +420-606644539
Umístění:PAV V / 061

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Značka BeeMy přináší vysoce kvalitní výrobky pro miminka a děti a to nejen s neokoukaným designem a originalitou, ale zároveň i praktičností a pohodlností.

V ČESKÉ REPUBLICE pro Vás vyrábíme vše do dětských postýlek a kočárků, praktické doplňky, dekorace a také oděvní doplňky nejen pro miminka a děti, ale i pro dospělé.

Nenechte si ujít LUXUSNÍ KOLEKCI DELUXE, kde najdete originální PÉŘOVÉ ZAVINOVAČKY z těch nejjemnějších materiálů, rychlozavinovačky, copánkové mantinely,, klasické mantinely, deky letní a merino deky, hnízdečka klasická i obdélníková, kapsáře, povlečeníÍ, kojící polštáře, látkové koše nejen na hračky, ručníky a mnoho dalšího.

Máme pro Vás NOVÉ MATERIÁLY, které najdete jen u nás a je opravdu na co se těšit. 

Z oděvních doplňků se můžete těšit na novou kolekci JARO 2020, kde jsme pro Vás připravili stylové čepice a nákrčníky, neokoukané styly čelenek pro holčičky i maminky a také korunky pro holky i kluky.

Přijďte se také podívat na SUCHÉ BAZÉNKY s kuličkami, ve kterých se děti opravdu vyřádí a jsou vhodným dárkem třeba k 1. narozeninám.

Vše je samozřejmě vyráběno z těch nejkvalitnějších a zdravotně nezávadných látek látek s nejpřísnějšími atesty a hlavně českého původu.

Značky vystavovatele

MALLER

MALLER

www.maller.eu
  • Obor: 04.01 Potřeby pro nastávající matky
BeeMy

BeeMy

www.beemy.cz/
  • Obor: 04.03 Zboží pro kojence a batolata

Obory vystavovatele