Základní údaje

BeeMy

Adresa:
Květinkova 2579/23
130 00, Praha 3
Česká republika
IČO: 03155447
Telefon: +420-606644539
+420-777337130
Umístění:PAV B / 091

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Značka BeeMy přináší vysoce kvalitní výrobky pro děti již od narození a to s neokoukaným designem a originalitou, ale zároveň i praktičností a pohodlností.

V ČESKÉ REPUBLICE pro vás vyrábíme VŠE DO DĚTSKÝCH POSTÝLEK a KOČÁRKŮ, praktické doplňky, dekorace a DĚTSKÉ ODĚVNÍ DOPLŇKY nejen pro miminka a děti, ale i pro dospělé.

V naší nabídce najdete ČEPICE, duté šály, NÁKRČNÍKY, ČELENKY, DEKY, ZAVINOVAČKY, spací vaky a pytle, MANTINELY, povlečení, HNÍZDEČKA, LÁTKOVÉ KOŠE nejen na hračky, KOJÍCÍ POLŠTÁŘE, KLÍNY do kolébek, postýlek či kočárků, ručně vyráběné LAPAČE SNŮ a mnoho dalšího.

NOVINKOU v našem sortimentu jsou originální PÉŘOVÉ ZAVINOVAČKY z krásných materiálů a také KOLEKCE DELUXE, která je opravdu luxusní.

Z oděvních doplňků se můžete těšit na nádherné LÁTKOVÉ ČELENKY v mnoha podobách pro holčičky i maminky a také na NOVÉ ČEPICE A NÁKRČNÍKY z nové kolekce JARO/LÉTO 2019.

Přijďte se také podívat na SUCHÉ BAZÉNKY s kuličkami, ve kterých se děti opravdu vyřádí.

Připravili jsme pro Vás NOVÉ BARVY A MATERIÁLY, které si určitě zamilujete.

Vše je samozřejmě vyráběno z českých a zdravotně nezávadných materiálů s nejpřísnějšími atesty.


Těšíme se na Vás ! Máme pro Vás připravené zajímavé ceny a dárky a také můžete zakoupit vybrané výrobky se slevou až 40%.


http://www.beemy.cz

Obory vystavovatele