Základní údaje

GARUDAN / ANITA B s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 2453/7
680 01, Boskovice
Česká republika
IČO: 25584448
Telefon: +420-602560868
Umístění:PAV E-I / 036

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Se značkou Garudan zvládnete ušít perfektní výrobek i vy.

Pomáháme firmám, podnikatelům, šicím dílnám i hobby švadlenkám ulehčovat výrobu tím, že jim poskytujeme šicí stroje dle potřeb. Nabízíme široký sortiment šicích strojů pro různé druhy šití.

Jsme tradiční český výrobce a distributor domácích a průmyslových šicích strojů a programovatelných automatů GARUDAN, jehož počátek se traduje od roku 1996.

Naše společnost navázala na bohaté zkušenosti v oboru průmyslových šicích strojů, které se v Boskovicích vyrábějí od roku 1938.
Tento sortiment jsme rozšířili o šicí stroje šijící řetízkovým stehem (overlocky a coverlocky) a programovatelné šicí automaty. Šicí technika GARUDAN je vyvážena do více než 25 zemí světa.

Od roku 1998 rozšiřujeme výrobu o stroje s prodlouženým ramenem, řadu strojů GZ šijící klikatým stehem, řadu sloupových strojů GP a další.
Nejnovější programovatelné šicí stroje GPS/X a GPS/G nabízí možnost extra silného šití vzorů a velké šicí plochy až 100 x 60 cm.
Firma je dnes největším východoevropským výrobcem a distributorem průmyslových šicích strojů.
Firma disponuje vlastním oddělením vývoje, konstrukcí a výrobou.

Naší doménou je výroba a vývoj programovatelných a speciálních šicích strojů. Díky tomu dosahujeme vysoké kvality a produktivity šití, realizujeme pro naše zákazníky řešení na míru.

Certifikáty

TÜV GPS