Základní údaje

Omega Optix, s.r.o.

Adresse:
Pražská 1012
250 01, Brandýs nad Labem
Tschechische Republik
ID-Nr.: 64572366
Telefon: +420-326920011
Standort:PAV B / 032

Umístění v areálu výstavište

Klicken Sie auf einen markierten Pavillon die Stand-lage anzuzeigen.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Jsme český výrobce a distributor brýlových čoček.
Patříme mezi největší společnosti v optickém odvětví na českém trhu s více než čtvrt stoletím odborných zkušeností. Každoročně dodáme přes 4 miliony čoček do 33 zemí světa. Výrobní laboratoř v Brandýse nad Labem je jednou z nejmodernějších laboratoří v Evropě.

Spokojenost našich obchodních partnerů je pro nás na prvním místě. Proto soustředíme veškeré úsilí na budování obchodních vztahů, poskytování rychlých a flexibilních služeb a na dodávání kvalitních a dostupných produktů. Jsme tím pravým partnerem, abychom společně vytvářeli individuální a úspěšná řešení pro váš byznys!

Naše expertiza
OMEGA OPTIX nabízí velmi široké portfolio brýlových čoček nejenom pod vlastní značkou, ale také inteligentní fotochromatické čočky TRANSITIONS® a kvalitní free-form designy progresivních čoček řady Exact DS.
Společnost má výhradní zastoupení na českém trhu pro německou značky brýlových čoček prémiové kvality RUPP+HUBRACH a brýlových čoček značky KODAK Lens, které poskytují jednoduchá a dostupná řešení korekce zraku.
Součástí produktového portfolia je široká nabídka moderního přístrojové vybavení pro optiky a oční ordinace. A sortiment sportovních a ochranných brýlí.

Moderní výrobní laboratoř
Neustále investujeme do výrobních zařízení a automatizace procesů ve výrobě.
Vysoce přesné technologie a výrobní stroje zajišťují velmi dobrou kvalitu našich brýlových čoček. Jsme moderní testovací centrum pro naše dodavatele nových výrobních technologií před jejich uvedením do provozu.
Na ploše o rozloze 1200 m2 provozujeme rozsáhlý sklad 1,2 mil. kusů brýlových čoček.

Věříme tomu, co děláme.
Společně s týmy technických inženýrů výrobních procesů, odborníků nákupu a IT specialistů neustále hledáme inovativní řešení, která jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy v odvětví a uspokojí poptávku trhu. Ve výrobních procesech přistupujeme s maximální odpovědností k životnímu prostředí.
Naše poslání a hodnoty jsou pilířem každodenní práce a úsilí zlepšovat životy lidí tím, že pomáháme zlepšovat jejich zrak.

Podporujeme optiky
Poskytujeme komplexní zákaznické služby a kvalitní obchodní podporu. Jsme vždy připraveni poskytovat optimální a expertní řešení pro vaše podnikání.
10 lidí v obchodním týmu
3,000 návštěv v optikách za rok
750 hodin školení ročně
55,000 hovorů ročně na zákaznické lince

Marken des Ausstellers

Kodak Lens

Kodak Lens

www.kodaklens.com
  • Produktkategorie: 05 Correction spectacle lenses
Omega Optix

Omega Optix

  • Produktkategorie: 05 Correction spectacle lenses
Rupp & Hubrach

Rupp & Hubrach

www.rh-brillenglas.de
  • Produktkategorie: 05 Correction spectacle lenses
Transitions

Transitions

https://www.transitions.com/cs-cz/
  • Produktkategorie: 07 Sun lenses and glasses

Produktkategorien des Ausstellers