CZ

The Cloud Provider s.r.o.

Adresa:
Pražská 483
397 01 Písek
Česká republika
IČO:
09321900
Telefon:
+420-380424000
E-mail:
WWW:
Umístění:
PAV F / 111
Veletrh:
MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

The Cloud Provider poskytuje svým zákazníkům kompletní IT služby, ale zaměřuje se především na vlastní cloudové řešení – virtuální datové centrum. To je českou alternativou cloudových služeb světových hráčů a umožňuje firmě pohodlně a efektivně spravovat celou IT infrastrukturu. Na veletrhu bude možné blíže se seznámit s touto inovativní platformou a zároveň pro svůj tým zajistit plně funkční demo zdarma.

Kromě virtuálního datového centra se The Cloud Provider zaměřuje také na služby v oblasti internetu věcí. Vlastní platforma IoT Cloud pomáhá firmám v různých oborech (potravinářství, těžký průmysl, Industry 4.0) fungovat efektivněji a mít k ruce kompletní přehled dat, které jsou důležité pro audity či zajištění prediktivní údržby. Na veletrhu bude k dispozici monitoring live, kde bude možné prozkoumat aplikaci IoT Cloud a fungování celého systému.

The Cloud Provider je český start-up budující na dlouholetých zkušenostech týmových odborníků. Společnost sídlí v Písku, kde leží nejen týmem spravované datové centrum, ale také zde pracuje dohledové centrum, které se o zákazníky stará v režimu 24/7.

Obory vystavovatele