Základní údaje

SUPER LINKS INDIA

Adresa:
37, Atwal House , Cant Road
144001, JALANDHAR
Indie
IČO:  
Telefon: +91-9463126114
+91-9417721114
Umístění:PAV V / 164C

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Cítíme obrovské potěšení představit naše já jako jeden z rychle rostoucích výrobců a vývozce pro díly traktoru / FORGING PARTS / CNC přesné obráběné komponenty.
Společnost SUPER LINKS INDIA vlastní pan Barinder Singh Chhinna s více než 20 lety zkušeností z této oblasti a spolupracoval s indickými a evropskými společnostmi s pochopením kvality, designu, výroby a nákladů.
Ceny se provádějí pomocí řádné techno-komerční analýzy, která činí výrobek konkurenceschopnější a všechny procesy jsou také kontrolovány a vyráběny s kontrolním seznamem.
Naším mottem je sloužit našim zákazníkům s přesnou kvalitou a včasnou dodávkou zboží. Specializujeme se na hlavní upevnění tříbodových spojovacích dílů a velmi schopné uspokojit jakoukoli potřebu zákazníka s mechanickými součástmi, když pracujeme na zákaznické zakázkové výrobky.
My Super Links India se registrují pod certifikací ISO 9001: 2008. tato certifikace pokrývá vše od návrhu, vývoje a montáže celé řady komponentů. Zajišťujeme spolehlivost našich výrobků tím, že procházíme systematickými postupy kontroly kvality.

Značky vystavovatele

SUPER LINKS

SUPER LINKS

www.superlinks.in
  • Obor: 02.02.02.01 Volně kované výkovky z oceli

Obory vystavovatele

Firmy zastoupené vystavovatelem

SUPER LINKS INDIA

  • Indie