Základní údaje

SCHÄFER SUDEX, s.r.o.

Adresa:
Podolí 5
584 01, Ledeč nad Sázavou
Česká republika
IČO: 60912278
Telefon: +420-727825198

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Vítejte u SCHÄFER Container Systems

IBC a speciální nerezové nádrže

V oblasti IBC (Intermediate Bulk Container) a speciálních nerezových nádrží nabízíme pružná a spolehlivá řešení, ušitá na míru. Dodáváme absolutně bezpečné a spolehlivé systémy kontejnerů na tekuté a tuhé látky, obzvláště pro odvětví s požadavkem na citlivou přepravu a uskladnění. Specifické požadavky zákazníků a bezpečnostní balení jsou zohledněny již při plánování.

Pro produkty, které mají být skladovány pří nastavené teplotě nebo v aseptických podmínkách, můžeme nabídnout náš RBC výhřevný kontejner a SLC aseptický kontejner. Oba typy jsou vyrobeny z nerezové oceli a osazeny požadovaným příslušenstvím.


Díky dlouhodobým zkušenostem s konstrukcí a výrobou kontejnerů, mohou naši specialisté navrhovat nádrže tak, aby vyhovovaly trhu i individuálním požadavkům zákazníků.


20 milionů prodaných KEGů – od r. 1978

Jsme jedním z největších dodavatelů nabízejících systémy nádrží (KEG) pro nápojový průmysl. Jakožto hlavní inovátor v oboru nabízíme široké spektrum výrobků odpovídající všem požadavkům. To zahrnuje opakovaně použitelné KEGy, stejně tak dávkovací systémy a ucelený servis KEGů.

Náš strojový park, znalost materiálů a široké spektrum zkušeností využíváme k realizaci nových, inovativních řešení.

Firmy zastoupené vystavovatelem

VISCO JET Rührsysteme GmbH

  • Německo