Základní údaje

Püschmann s.r.o.

Adresa:
Příkop 843/4
602 00, Brno
Česká republika
IČO: 29027365
Telefon: +420-731409825
Umístění:PAV A2 / 008

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Your Personal Supply Chain
Axxum je jedním z největších evropských hráčů v oblasti průmyslového balení a logistických řešení. Se znalostmi a zkušenostmi, které jsme budovali po celá desetiletí, se stavíme čelem ke všem výzvám, které se vyskytují v průběhu logistického řetězce. Pro zákazníky vyvíjíme individuální řešení přímo na míru – vždy osobně a se zřetelem k celku. Vertrauen Sie auf uns, vertrauen Sie auf Axxum: Your Personal Supply Chain.
Kořeny v Evropě, doma všude ve světě.
S více než 40 pobočkami v 7 evropských zemích Vám společnosti ze skupiny Axxum nabízejí integrovaná a vysoce kvalitní řešení pro všechny aktuální a budoucí výzvy v oblasti průmyslového balení a dopravy.
Jako specialisté na balení, montáž a dopravu průmyslových zařízení jednáme partnersky, jsme k dispozici kdekoli a vyznačujeme se vysokou pružností. Od demontáže přes skladování, spediční formality a nakládku až po transport a montáž na místě určení – pro všechny oblasti najdete u společnosti Axxum své osobní partnery. Zároveň se také svědomitě staráme o všechno nezbytné, co se týká Vašeho výrobního procesu, a jsme kdykoliv na Vaší straně s odpovídajícím znaleckým posudkem.„Just-in-time“ a „just-in-sequence“ nejsou pro lidi u Axxum jen odborné výrazy, ale zažitá praxe – každý den, v každém působišti. Žijeme logistikou a s každou novou výzvou se těšíme na to, že společně s Vámi dostaneme z Vašeho dodavatelského řetězce to nejlepší.

Značky vystavovatele

Detail značky:

REPACK

REPACK

  • Obor: 10.23.06 Balení na zakázku

Ostatní značky vystavovatele:

AXXUM

AXXUM

  • Obor: 10.23.06 Balení na zakázku
CON-PRO

CON-PRO

  • Obor: 10.23.06 Balení na zakázku
HITSCHER

HITSCHER

  • Obor: 10.23.06 Balení na zakázku
PÜSCHMANN

PÜSCHMANN

  • Obor: 10.23.06 Balení na zakázku

Obory vystavovatele

Obor: 10.23.06 Balení na zakázku

Firmy zastoupené vystavovatelem

Con-Pro Industrieservice GmbH & Co. KG

  • Německo

Hitscher Hungária Kft.

  • Maďarsko

REPACK s.r.o.

  • Slovensko