Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Microsoft se již přes 40 let podílí na digitalizaci všech aspektů našeho života. Mění mezilidskou komunikaci, způsob běžné práce, vyvíjí nové a efektivní modely podnikání a v neposlední řadě hledá cesty, jak se pomocí dat starat o životní prostředí nebo šetřit lidem drahocenný čas. Česká pobočka společnosti Microsoft zahájila činnost už v roce 1992. Za krátkou dobu se stala jedním z klíčových vývojových center v Evropě, které pracuje na nástrojích jako Dynamics 365 (řízení vztahů se zákazníky pomocí cloudu), Microsoft Teams (interaktivní komunikační nástroj pro spolupráci ve firmě) nebo Skype. V roce 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou - Microsoft Česká republika a Slovensko se tak díky tomu stal ještě bližším partnerem firem ve střední Evropě, které provádí digitální transformací.

Technologie a data jsou prostředky, které ve světě posouvají hranice možného. Platí to i pro strojírenství a výrobu, kde ve spolupráci se společností Microsoft firmy implementují automatizace, robotizace a datová řízení - to vše, aby se staly digitální továrnou 2.0.

O tom všem ale nebude Microsoft pouze mluvit. Technologie a data jsou už dostupná. Návštěva jejich expozice přinese zážitek. Microsoft vám ukáže reálná řešení a vyzkoušíte si, jaké to je být dělníkem i manažerem v moderní továrně. Neznámé prostředí, produkty i procesy vám ovšem data a technologie pomohou pokořit. Na konci této cesty tak budete schopni sestavit výrobek, odhalit jeho případné vady nebo optimalizovat provozní záležitosti i interní komunikaci na základě přístupných dat.

Značky vystavovatele

Microsoft

Microsoft