CZ

Leadspicker

Adresa:
Dlouhá 730/35
110 00 Praha
Česká republika
IČO:
01965409
Telefon:
+420-602297287
Umístění:
PAV F / 117
Veletrh:
MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

V Leadspickeru využíváme technologie k automatizaci repetitivních pro sales reps a pomáháme firmám s akvizicí leadů. Už jsme pomohli více než 550 týmům ve 42 zemích.

Nedávno jsme dostali investici od Reflex Capital a J&T ventures a zároveň nás Deloitte uznal jako 16. nejrychleji rostoucí technologickou společnost ve středoevropském programu Deloitte Fast 50 2019. Přečtěte si o Leadspickeru ve Forbesu. Zavedli jsme fungující prodejní proces založený na nových technologiích a máme velkou základnu vracejících se klientů (26% v USA), která umožňuje společnosti trvalý růst.

Celý tým se moc těší z účasti na BVV, kde budeme prezentovat naši novou, innovativní službu – Sales Booster. Sales Booster je služba, která automatizujte zdlouhavé a manuální procesy obchodníků. Naše technologie spolu s týmem expertů v oboru osloví každého potencionálního zákazníka s individuální zprávou, která je šitá na míru přímo jemu. My přinášíme klienty, vy uzavíráte obchody. Sales Booster naplní váš kalendář s žádostmi o schůzku s potencionálními zákazníky. Stačí si s nimi zavolat a uzavřít obchod.

Pojďme se potkat na brněnském strojírenském veletrhu! Navštivte náš tým na našem stánku. Budeme se těšit!

Obory vystavovatele