CZ

HARDWARIO s.r.o.

Adresa:
U Jezu 525/4
460 07 Liberec
Česká republika
IČO:
04998511
Telefon:
+420-72519063
Umístění:
PAV F / 120
Veletrh:
MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

V HARDWARIO vyvíjíme a vyrábíme unikátní IoT zařízení, která se vyznačují velmi nízkou spotřebou, připojí se k internetu téměř odkudkoliv a snadno se integrují s dalšími systémy. Společně s našimi partnery je úspěšně implementujeme v různých průmyslových IoT projektech.

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2021 budeme představovat novou generaci našeho klíčového produktu - vysoce konfigurovatelné IoT gateway HARDWARIO CHESTER, která připojuje senzory, akční členy, PLC ovladače a další zařízení k internetu. Variabilita způsobu napájení a komunikace technologiemi LPWAN umožňují spolehlivé připojení odkudkoliv. CHESTER se úspěšně celosvětově uplatňuje ve výrobě, zemědělství a lesnictví, stavebnictví, facility managementu a dalších oborech.

Hledáme nové technologické a implementační partnery v různých regionech i průmyslových oborech. Nabízíme jim unikátní IoT zařízení a služby, které můžou poskytovat v rámci vlastních řešení a pod svou značkou. S partnery sdílíme jak naše know-how v oblasti průmyslového internetu věcí a digitalizace, tak úspěšně realizované projekty. Někteří z našich partnerů budou přítomni na našem stánku a dokáží vám osobně nasdílet zkušenosti se spoluprací s naším týmem a s využíváním našich zařízení.

Firmy zastoupené vystavovatelem

Adastra Lab s.r.o.

Česká republika

iotor a.s.

Česká republika

IQHUBS s.r.o.

Česká republika

SNADNEE s.r.o.

Česká republika

STATOTEST s.r.o.

Česká republika