Základní údaje

fortell, s.r.o.

Adresa:
Nádražní 1111
563 01, Lanškroun
Česká republika
IČO: 64256197
Telefon: +420-465466500
Umístění:PAV G1 / 022

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Firma se zabývá zejména velkosériovou výrobou vstřikovaných plastových a lisovaných kovových dílů, a také konstrukcí a výrobou vstřikovacích forem na plast.

Značky vystavovatele

fortell

  • Obor: 15.04.02 Výrobky z plastů

Obory vystavovatele

Obor: 02.02.06 Kovové výlisky

Provádíme lisování kovových dílů z nerezové i běžné oceli, dále z mosazi, bronzu, mědi a hliníku včetně povrchových úprav a omílání. Pro dosažení požadované kvality kovových výlisků využíváme excentrických lisů a lisovacích automatů. V této oblasti jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce lisovacích nástrojů, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné lisování a dodávky finálních dílců. Naše kovové díly nacházejí široké využití v elektrotechnickém, automobilovém či spotřebním průmyslu. Všechny výrobní procesy podléhají systému řízení kvality a environmentu. Sehraný tým odborníků s dlouholetou praxí společně s moderním strojním vybavením lisovny kovů jsou zárukou vysoké kvality našich kovových výrobků.

Obor: 15.02.13.01 Formy pro vstřikovací stroje

Navrhneme, připravíme 3D konstrukci a vyrobíme pro Vás vstřikovací formy na plast. Máme dlouholeté zkušenosti (více jak 1100 forem) s výrobou jedno- a vícenásobných forem s horkými systémy i studenými vtoky, forem se zakládáním kovových zálisků, forem s hydraulickými a pneumatickými systémy, etážových forem a forem pro tenkostěnné výlisky. Na těchto formách Vám zhotovíme plastové výrobky z různých druhů plastických hmot. Všechny výrobní procesy podléhají systému řízení kvality a environmentu. Maximální možná váha vstřikovacích forem je v současné době vzhledem k našemu strojnímu vybavení asi 2,8 tuny (cca 900 x 600 x 600 mm).

Obor: 15.04.02 Výrobky z plastů

Vstřikování plastů Lisovna plastů je od svého vzniku v roce 2003 vybavována nejmodernějšími vstřikovacími lisy pro lisování plastových výrobků. V této oblasti jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků (možné také včetně kovových zálisků) a dodávky finálních plastových výrobků. Naše plastové díly nacházejí široké využití v elektrotechnickém, automobilovém či spotřebním průmyslu. Všechny výrobní procesy podléhají systému řízení kvality a environmentu. Sehraný tým odborníků s dlouholetou praxí společně s moderním strojním vybavením lisovny plastů jsou zárukou vysoké kvality našich plastových výrobků. Ve snaze nabídnout zákazníkům komplexní služby nabízíme také kompletaci finálních výrobků na jednoúčelových zařízeních včetně ultrazvukového sváření.