Základní údaje

Coral S.p.A.

Adresa:
Corso Europa 597
10088, Volpiano
Itálie
IČO:  
Telefon: +39-0119822000
+39-3487252166
Umístění:PAV G2 / 009

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

PROFIL SPOLEČNOSTI
Kvalita vzduchu, který dýcháme, je součástí základních práv, která mají být splněna, abychom ochránili naše zdraví, život a životní prostředí.
Zajištění kvality ovzduší na pracovišti a v průmyslových výrobních prostředích je nejen povinností, kterou vyžadují současné předpisy, ale je také morální povinností vůči celé společnosti.
CORAL S.p.A je přední společností v oblasti systémů proti znečištění, která působí již 50 let po celém světě s velkým a trvalým úspěchem a spokojeností všech svých zákazníků.
VÝROBNÍ PROGRAM
Mobilní filtrační zařízení pro svařovací dýmy a prach - filtry regenerované zpětným proudem vzduchu – kazetové filtry - centrální odsávací a filtrační systémy prachu pro kovovýrobu i pro ATEX – pohyblivá odsávací ramena pro svařování -stříkací kabiny - zvukotěsné kabiny a panely - přetlakové kabiny a bezprašné místnosti – pískovací stoly – pískovací boxy - ventilátory - zvukotěsná skříň pro ventilátory - potrubí a příslušenství - filtry kouře a výparů - elektrostatické filtry - filtry na olejové dýmy - filtry pro chemický průmysl - odsávací a filtrační systémy pro laboratoře.
Stříkací kabina suchá nebo s filtrací vody, zcela odnímatelná, vyrobena z pozinkované oceli nebo nerezové oceli s možností použití přídavné filtrační jednotky s aktivním uhlím pro výpary a pachy.
Přetlakové malířské a sušicí kabiny. Vzduchotechnická jednotka se zabudovanými filtračními, topnými nebo klimatizačními bateriemi.
Ventilátory, vysavač a centrální odsávací systém.