Základní údaje

CipherLab Co., Ltd.

Adresa:
12F, 333 Dunhua S. Rd., Sec. 2
10669, Taipei
Tchaj-wan
IČO:  
Telefon: +886-286471166
+886-227303056
Umístění:PAV A2 / 037

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

CipherLab navrhuje a dodává špičková řešení AIDC (automatická identifikace a sběr dat). Jsme technologickým inovátorem již více než dvacet let, poskytujeme řadu tržně se měnících a průmyslově průkopnických produktů - mobilních počítačů, bezdrátových a drátových snímačů čárových kódů a dalších. Naše produkty fungují dobře s uživateli v oblasti dopravy a logistiky, mobility v terénu, zdravotní péče, výroby, maloobchodu, skladování, veřejných a vládních služeb atd. Více informací naleznete na našich webových stránkách: http://www.cipherlab.com/

Obory vystavovatele

Obor: 10.27.02 Zařízení pro sběr údajů

Řada 9700 průmyslový mobilní počítač – Terminál je záměrně vytvořený pro náročné požadavky skladových, distribučních center a výrobního průmyslu. CipherLab 9700A nabízí vynikající funkčnost a robustnost pro použití ve vnitřním i venkovním prostředí. Terminál 9700A používá operační systémy Android 6.0. Jeho univerzálnost a možnosti čteček 1D a 2D pomáhají uživatelům efektivně pracovat. 9700A nabízí terminálovou emulační klávesnici, která splňují specifické potřeby uživatele pro různé aplikace. Navíc obsahuje další cenné funkce, které činí řadu 9700 užitečným nástrojem pro vaše požadavky na skladové a distribuční centrum.

Obor: 10.27.02.01 Terminály pro sběr údajů

Řada RS50 robustní android dotykový počítač – CipherLab RS50 series is a new touch mobile computer, which is well-balanced between ruggedness and user-friendly form factor to deliver superior user experience. Tailored for user’s demands in logistics, field service, and warehousing, the RS50 series runs in Android 6.0 operating system and is equipped with a 4.7’’ multi-touch display, wireless communications, application software, and development tools. All these featured designs are protected under the industrial standard up to IP67 to assure the performance in any harsh environments.

Obor: 10.27.02.01.01 Mobilní (ruční) terminály pro záznam údajů

RS31 dotykový mobilní počítač – Řada CipherLab RS31 je navržena tak, aby uspokojovala potřeby mobilních pracovníků. Toto inteligentní zařízení s dotykovým dotykovým rozhraním 4,7 "s operačním systémem Android 6.0 je stejně jako každý jiný osobní smartphone, který nemá žádné vysoké nároky na proškolení. Navíc je prokázáno, že průmyslový design a displej Corning Gorilla Glass 3 odolávají náhodním poklesům teplot, stříkání vodou a případnému poškrábání. Bezproblémová komunikace a spolupráce mezi pracovními posádkami se dosahuje prostřednictvím 4G / LTE a jemně naladěného 802.11 a / b / g / n. RS31 je plně funkční dotykový mobilní počítač, který je navržen s ohledem na potřeby jakéhokoliv podniku.

Obor: 10.27.04.01 Identifikační zařízení a systémy na bázi čárového kódu

Řada 2500 bussines robustní ruční snímač – Řada CipherLab 2500 je konstruována pro rychlé a jednoduché nasazení, jako je příjem zboží, doprava, kontrola inventáře, práce v procesu a v prodejnách. Je vybaven vysokorychlostním čtením až 578 scanů za sekundu u 1D čárových kódů. U malých nebo špatně tištěných čárových kódů garantuje čtečka 2500 také dobrou čitelnost čárových kódů i s vysokou hustotou 3 mil 1D a čárových kódů 5 mil 2D. Bezproblémově kombinuje vynikající skenovací výkon s krytím IP54 a odolností proti pádu 1,8 m v drsných podmínkách skladování a výroby. Více než jen tyto výhody jsou jeho další uživatelsky přívětivé funkce, jako je automatické detekce rozhraní, vylepšená ochrana ESD (elektrostatický výboj) a výměnná baterie.