Základní údaje

BMI Buntmetalle industrie GmbH

Adresa:
Elisabethstrasse 10a
50226, Frechen
Německo
IČO:  
Telefon: +49-2234601239
+7-3439336052
Umístění:PAV G2 / 022

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Podnik BMI (Buntmetalle Industrie GmbH) je dodavatel polotovarů z barevných kovů. Sídlo firmy se nachází ve městě Frechen v Německu (15 kilometrů od Kolína).
Nabízíme velký sortiment produktů z neželezných kovů, jako např. z mědi, slitin mědi, niklu, zinku a hliníku. Z našeho sortimentu: extrudované a tažené tyče různých průměrů. Dráty, kolektorové plechy, kolejnice, pásy, plechy a trubky a také hliníkový prášek a pudr. V našich skladech máme více než 1.000 tun výrobků, které můžeme kdykoliv dodat.
Vysoká kvalita námi dodávaných výrobků je založena na dodržování technologických postupů, stálém vývoji a spolehlivosti našich partnerů. Vaše zakázky můžeme nechat vyrobit v největších evropských výrobních zařízeních, která se nacházejí v Německu, Nizozemí, Itálii a Rusku. Každé z těchto zařízení je vybaveno moderní technikou s integrovaným managementem zajišťování kvality podle mezinárodní normy ISO 9001. Podniky využívají výlučně kontrolované suroviny a surové kovy podle LME.
Naše produkty dodáváme do všech evropských zemí, mimo jiné do Německa, Itálie, Španělska, České republiky, Francie, Polska, Maďarska, Dánska, Rakouska, Rumunska, Švédska, Slovinska, Bulharska.

Obory vystavovatele