Základní údaje

AL-SAFA INTERNATIONAL

Adresa:
Kalpatharu, No. 5 & 6, IV Main Road, Raja Annamal
600028, Chennai
Indie
IČO:  
Telefon: +91-9381023226

AL-SAFA INTERNATIONAL ( FACTORY )

Adresa:
118 & 119, 2nd Link Road, Nehru Nagar, Kottivakkam
600041, Chennai
Indie
Umístění:PAV A1 / A009

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

AL-SAFA INTERNATIONAL je úspěšným výrobcem a vývozcem přesných obráběných dílů, dílčích sestav a sestav pro petrochemický, energetický a ocelářský průmysl. Společnost AL-SAFA INTERNATIONAL, která byla založena v roce 2000, dodává vysoce kvalitní výrobky, v přísné konkurenci s americkými a evropskými společnostmi, a to prostřednictvím týmové práce odborníků, kvalifikovaných v oblasti designu, plánování a výroby.
AL-SAFA INTERNATIONAL je vybavena vhodnými stroji, zkušebními zařízeními pro přesné měřicí přístroje a dobrou infrastrukturou, která usnadňuje výrobu kvalitních výrobků a udržuje zákazníky spokojen tím, že dodávají včas.
Společnost AL-SAFA INTERNATIONAL vyrábí výrobky, které potvrzují indické i mezinárodní standardy jako jsou AISI, DIN, BS, UNI, JIS apod. AL-SAFA INTERNATIONAL dodává přesné součásti průmyslovým odvětvím petrochemie, oceli a ventilům. je přesnost a tam, kde je přesná šířka pásma velmi úzká.
AL-SAFA INTERNATIONAL se rovněž aktivně podílí na vývoji speciálních komponent ventilů a ventilů a je vybaven dobrým zkušebním zařízením pro tyto části.
Certifikace ISO 9001: 2008 od společnosti TUV Suddeutshland, Německo, je konformací závazku dodávat kvalitní výrobky a v pravý čas svým zákazníkům.
Také vyrábíme komponenty týkající se motorů bojových tanků jmenovitě V46 (T72), UTD20 (BMP) a V92S2 (T90). Dodali jsme komponenty pro tank T52 / T72 a tank T90S.

Obory vystavovatele

Obor: 02.05 Speciální prvky - kovové polotovary

Komponenty vztahující se k průmyslovým procesům. Komponenty pro bojové tankové motory jako BMP, V46, V92S a části bojových tanků.

Obor: 02.09.01 Spojovací materiály

Odlitky, součásti polotovary a hotové výrobky vyrobené z hliníkových odlitků dle požadavků zákazníka.

Obor: 13.02 Stroje a zařízení pro svařování, navařování a řezání elektrickým obloukem

Zastupujeme společnost Future Automation Technologies, která je renomovaným poskytovatelem řešení pro automatizaci svařování a řezání. Zabýváme se speciálním automatickým systémem pro svařování a řezání různých průmyslových odvětví. od malých automobilových komponentů až po těžká strojírenská odvětví, jako jsou elektrárny, letectví, stavebnictví, obrany a obecné inženýrství. Máme v domě infrastrukturu provádět jakýkoli typ svařování a řezání automatizace Design a výroba.

Firmy zastoupené vystavovatelem

FUTURE AUTOMATION TECHNOLOGIES

  • Indie