Základní údaje

P.M.M., Lda.

Adresa:
Estrada Nacional 356, No. 65 - Campos Maceira LRA
2405-009, Maceira LRA
Portugalsko
IČO:  
Telefon: +351-244545791
Umístění:PAV G2 / 025
Veletrh: Plastex

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Společnost byla založena v roce 1987 pro poskytování služeb v oblasti vstřikovacích forem v reakci na nové myšlenky, inovativní technologie a s velkými ambicemi. To byly vždy naše charakteristiky, díky kterým jsme dosáhli úspěchu v Portugalsku i v zahraničí. Zabýváme se studiemi, technickým vývojem a výrobou forem pro průmysl zpracování plastů a pryže a tlakového lití.
Na počátku roku 2009 jsme se přestěhovali do nové a větší budovy (našeho aktuálního sídla) a téměř jsme zdvojnásobili technické vybavení a technický personál naší společnosti tak, abychom mohli lépe plnit požadavky našich zákazníků a bojovat s konkurencí.
V průběhu let jsme vyvinuli specifické know-how, které zajišťují naši techničtí odborníci a díky soustavné modernizaci technologií jsme schopni implementovat ty nejlepší koncepce a výrobní postupy a metody tak, abychom poskytovali zákazníkům tu nejvyšší hodnotu pro jejich finální výrobky.
Společnost PMM vyváží přes 95% prodejního objemu a je kvalitním partnerem pro ty nejvýznamnější dodavatele v uvedených průmyslových odvětvích.
Společnost PMM a její mladý a motivovaný servisní tým byla zvolena PME Líder a PME Excelencia. V roce 2015 společnost nadále investovala do moderních a nejnovějších technologií.
To nám umožňuje reagovat na žádosti o nabídku ve velmi krátkém termínu, s velice konkurenčními cenami a dodacími lhůtami.
Kvalita forem dodávaných společností PMM, spolu s poprodejním servisem, je zárukou zákaznické spokojenosti.

Značky vystavovatele

P.M.M.

P.M.M.

  • Obor: 15.02.13.01 Formy pro vstřikovací stroje

Obory vystavovatele

Obor: 15.02.13.01 Formy pro vstřikovací stroje