Základní údaje

JELÍNEK-TRADING spol. s r.o.

Adresa:
Zarámí 4432
760 01, Zlín
Česká republika
IČO: 42339723
Telefon: +420-577590929
+420-577590910
Umístění:PAV G1 / 064
Veletrh: Plastex

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Specialisté společnosti JELÍNEK-TRADING vám odborně navrhnou optimální řešení pro ochranu technologií ve výrobních procesech. Jedná se o důmyslné systémy detekce a separace kovů, špičkové potrubní stavebnicové systémy JACOB, detektory kovů MESUTRONIC, odsávací systémy, odprašování, rotační podavače, spojovací komponenty. Nově také dopravníky, montáže na klíč. Důležitou součástí výrobního programu jsou kvalitní regranuláty a výroba kompostérů z recyklovaných plastů.

Značky vystavovatele

CSort

CSort

  • Obor: 01.01.09.04 Třídiče a odlučovače nerostných surovin
Fr. Jacob Söhne

Fr. Jacob Söhne

  • Obor: 02.09.09.01 Kovové potrubí a trubky
MESUTRONIC

MESUTRONIC

  • Obor: 07.39.18.01 Detektory kovů

Obory vystavovatele

Obor: 01.01.09.04 Třídiče a odlučovače nerostných surovin

K poškození reputace značky stačí jedno špatné balení v obchodě. Optický třídič rozpozná i minimální rozdíly v barvě a tvaru. Pomocí vzduchových trysek oddělí zmetkový materiál od kvalitního. V provozu zůstanou jen kvalitní zrnka kávy, jen bílá rýže, vytřízené sklo.

Obor: 02.09.09.01 Kovové potrubí a trubky

Hledáte jednoduché a spolehlivé řešení pro vzduchotechniku a dopravu materiálů? Sotva najdete praktičtější potrubní systémy než JACOB. Na jejich kvalitu nedáme dopustit. A přitom je skládáte jednoduše jako stavebnici LEGO.

Obor: 02.22 Permanentní magnety

Jak by se do vašich výrobků mohl dostat kov? Třeba pohybem a obrušováním výrobních technologií. Naše separátory spolehlivě zachytí kovové nečistoty v tekutinách, gelech i sypkých směsích. Jako službu nabízíme také přesné měření magnetické indukce.

Obor: 07.39.18.01 Detektory kovů

Jeden zapomenutý hřebík ve dřevě snadno rozbije stroj za miliony. A kolik škody teprve napáchá ulomený hrot jehly v balení plen nebo salámu. Citlivé detektory MESUTRONIC spolehlivě zachytí každý magnetický i nemagnetický kov na vstupu i na výstupu.

Obor: 08.01.01.01 Vzduchotechnická potrubí

Zápachům, nečistotám a škodlivinám v ovzduší se ve výrobě mnohdy nevyhnete. Vyřešíme pro vás laboratorní i průmyslové odsávání a filtraci vzduchu. Ať se vám při práci dobře dýchá.

Obor: 08.01.08 Vzduchotechnická zařízení pro čisté prostory

Vyrábíme výkonná odprašovací zařízení, která řeší problémy s prašností především v plastikářském a gumárenském průmyslu. Pomůžeme vám zajistit čisté pracovní prostředí a držet standardy kvality ve výrobě.

Obor: 08.01.09.08 Zařízení na odsávání olejové a emulzní mlhy

Zápachům, nečistotám a škodlivinám v ovzduší se ve výrobě mnohdy nevyhnete. Vyřešíme pro vás laboratorní i průmyslové odsávání a filtraci vzduchu. Ať se vám při práci dobře dýchá.

Obor: 08.20.03.05 Recyklace plastových odpadů

Společnost JELÍNEK-TRADING je předním českým zpracovatelem plastových odpadů a výrobcem kvalitních PP regranulátů a kompaundů. Svým zákazníkům zaručujeme stálou kvalitu u dodávek regranulátů a kompaundů z naší produkce, které jsou vhodné pro vstřikování, vytlačování a další aplikace. Nabízíme možnost spolupráce při vývoji materiálů dle vašich potřeb. Hledáme spolupráci s výrobci užitkových i technických plastových výrobků, obalů a s kompaundačními firmami. Máme zájem o dodávky plastových odpadů v různých formách, jako jsou: netkané textilie, drtě, zmetkové výrobky atd., především z PP, LDPE, PP/LDPE ale i další. Opětovné využívání plastových odpadů je důležité nejen pro naši firmu, ale pro ekologii obecně. Největší část výrobků z recyklovaných plastů tvoří u JELÍNEK-TRADING mimořádně kvalitní a cenově dostupné kompostéry, jejichž kvalitu dokládá získaná a obhájená certifikace organizací AFNOR z Paříže. Tato francouzská certifikační organizace oceňuje zejména to, že naše kompostéry jsou ze 100% tvořeny druhotnými surovinami (odpady). Kompostéry jsou dostupné v mnoha velikostech s různými objemy (od 350 do 1380 litrů). Jejich základní materiál – recyklovaný plast – velice dobře odolává povětrnostním podmínkám po celé roky a je vhodný pro všechny typy bioodpadů a jejich další využití.

Obor: 10.08.02.01 Pásové dopravníky

Člověk za směnu nepřepraví 10 000 balíčků z bodu A do bodu B, navíc po jednom a spolehlivě. Dopravník ano. Vyrobíme jakýkoliv typ a pro každý průmysl. Pásové dopravníky, šnekové dopravníky, dopravníky na míru, třeba do zatáčky. Rádi přijmeme každou výzvu.

Obor: 15.01.01 Termoplasty

Obor: 15.02.14.03 Dopravníky materiálu

Člověk za směnu nepřepraví 10 000 balíčků z bodu A do bodu B, navíc po jednom a spolehlivě. Dopravník ano. Vyrobíme jakýkoliv typ a pro každý průmysl. Pásové dopravníky, šnekové dopravníky, dopravníky na míru, třeba do zatáčky. Rádi přijmeme každou výzvu.

Obor: 15.06.05 Regranuláty a odpady z plastů (HDPE, LDPE, PP, PS, PVC, PUR)

Společnost JELÍNEK-TRADING je předním českým zpracovatelem plastových odpadů a výrobcem kvalitních PP regranulátů a kompaundů. Svým zákazníkům zaručujeme stálou kvalitu u dodávek regranulátů a kompaundů z naší produkce, které jsou vhodné pro vstřikování, vytlačování a další aplikace. Nabízíme možnost spolupráce při vývoji materiálů dle vašich potřeb. Hledáme spolupráci s výrobci užitkových i technických plastových výrobků, obalů a s kompaundačními firmami. Máme zájem o dodávky plastových odpadů v různých formách, jako jsou: netkané textilie, drtě, zmetkové výrobky atd., především z PP, LDPE, PP/LDPE ale i další.

Firmy zastoupené vystavovatelem

CSort

  • Ruská federace

Fr. Jacob Söhne GmbH & Co. KG

  • Německo

MESUTRONIC Gerätebau GmbH

  • Německo